کد خبر: 1729453/39

زمان: 17:34  
1399/10/15

بازدید: 11,407

فرشید اسماعیلی در بازگشتش به ترکیب استقلال، پاس گل ارسلان مطهری را به این بازیکن داد.

به گزارش “ورزش سه”، دیدار استقلال و آلومینیوم از هفته نهم رقابت های لیگ برتر، خیلی سریع، جذاب و دیدنی از آب در آمد و بازی از همان ثانیه های ابتدایی با خلق موقعیت بر روی دروازه ها آغاز شد.

در دقیقه 38 این دیدار، حرکت بازیکنان استقلال از میانه میدان آغاز شد. مسعود ریگی پاس شریفات را قطع کرد و توپ را به فرشید اسماعیلی سپرد. این بازیکن پس از یک و دو با مهدی قایدی، وارد محوطه جریمه شد.

او با یک پاس خوب، ارسلان مطهری را صاحب یک فرصت ایده آل کرد و ضربه مهلک و روپای ارسلان مطهری به طاق دروازه حسین پورحمیدی چسبید و دروازه آلومینیوم را باز کرد تا استقلال با یک گل از حریفش پیش بیفتد.

 

فرشید اسماعیلی که پس از مدت ها در ترکیب استقلال قرار گرفت، بازگشت درخشانی به این تیم داشت. او در دیدار هفته دوم مقابل فولاد در ترکیب اصلی به میدان رفت و سپس دچار مصدومیت شد و پس از آن نیز مسائل انضباطی برای این بازیکن پیش آمد که منجر به دوری از تمرینات تیم شد.

حالا و پس از گذشت 5 بازی، فرشید اسماعیلی بالاخره از ابتدا برای استقلال به میدان رفت و موفق شد روی گل ارسلان مطهری نقش مهمی را ایفا کند و پاس گل را به این بازیکن بدهد. آمادگی فرشید اسماعیلی خبر خوبی برای کادرفنی استقلال و هواداران این تیم در آستانه دربی خواهد بود.