کد خبر: 1729877/1

زمان: 16:23  
1399/10/17

بازدید: 135,884

شهریار سوپرایز اختتامیه جام حِرَف و مشاغل؛

مراسم اهدای جواز و جام قهرمانی پنجمین دوره حِرَف کاپ برگزار شد و یاران عادل فردوسی‌پور در تیم رسانه ورزش جام قهرمانی را بالای سر بردند.

به گزارش “ورزش سه”، ظهر امروز و در مجموعه ورزشی قمر بنی هاشم، مراسم اختتامیه پنجمین دوره جام حِرَف و مشاغل یادواره شهدای سلامت با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و جمعی دیگر از مدیران شهری و با حضور یک میهمان ویژه برگزار شد؛ علی دایی آقای گل فوتبال جهان به دعوت مسئولان برگزار کننده تورنمنت از جمله علی خسروی در این مراسم حضور پیدا کرده بود تا اهدای جواز و جام قهرمانی را به یاران عادل فردوسی‌پور در تیم رسانه ورزش انجام دهد.
 
تیم رسانه ورزش با کاپیتانی عادل فردوسی‌پور برای دومین دوره متوالی توانست جشن قهرمانی خود را در این تورنمنت به پا کند و عادل فردوسی‌پور نیز به نمایندگی از این تیم، پشت تریبون قرار گرفت و در تمجید از علی دایی گفت: در زندگی‌ام جایزه بسیاری دریافت کرده‌ام اما اینکه از دست علی دایی جایزه بگیرم، افتخار بزرگی است. تیم ما برای دومین دوره متوالی توانست قهرمان بشود، آن‌هم در شرایطی که در هر دو دوره، سرنوشت تیم ما به روز آخر کشید و برای قهرمان شدن، همه چیز دست خودمان نبود اما خوشحالم که با اخلاق‌مداری سایر تیم‌ها و درخشش بازیکنان‌مان قهرمانی را به دست آوردیم.

 

پیش و البته پس از اهدای جوایز و جام قهرمانی، عادل فردوسی‌پور و علی دایی خوش و بش گرمی با یکدیگر داشتند و با هم به گفتگو پرداختند؛ از دیگر چهره‌های شاخص این مراسم می‌توان به حضور اسماعیل حلالی، حمید درخشان، محمد فنایی و بهنام ابوالقاسم پور اشاره کرد.

در این مراسم علاوه بر برگزیدگان مسابقات از برخی خانواده های شهدای سلامت هم تقدیر شد؛ در این دوره از مسابقات تیم پزشکان سوم، تیم هنرمندان دوم و تیم رسانه ورزش با کاپیتانی عادل فردوسی پور قهرمان شد.

 

گزارش تصویری این مراسم و اهدای جام قهرمانی به تیم رسانه ورزش را در ادامه تماشا می‌کنید: