کد خبر: 1729096/42

زمان: 23:24  
1399/10/13

بازدید: 6,316

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی مدعی شد مشکلی با انتقادات اخیر و فشارهای عرصه مربیگری ندارم.

به گزارش “ورزش سه”، چلسی در هفته های اخیر نتایج پرفراز و نشیبی گرفته و در حال حاضر از شانس کمتری برای کسب عنوان قهرمانی نسبت به قبل برخوردار است. با توجه به تابستان شلوغ چلسی، بسیاری از فرانک لمپارد انتظار دارند این فصل تیمش را به مقام قهرمانی برساند و این سرمربی جوان نیز به خوبی از این انتظارات و مشکلات دنیای مربیگری آگاه است.

 

فرانک لمپارد گفت: “من از فشار مربیگری لذت می برم. اگر اینگونه نبود دیگر به دنیای فوتبال باز نمی گشتم یا در اولین فرصت از این شغل خودم را کنار می کشیدم، اما هرگز این کار را انجام نخواهم داد. خودم اولین نفری هستم که خودم را تحت فشار می گذارم و خوب یا بد، همیشه این کار را انجام می دهم و مشکلی با این مسئله ندارم.

 

 

این بدان معنی نیست که شما همیشه خوشحال هستید. من در حال حاضر به اندازه زمانی که ماه گذشته لیدز را شکست دادیم و در دوره 16 بازی بدون شکست قرار داشتیم خوشحال نیستم که این موضوع نیز طبیعی است.

 

اما این باعث می شود من روی کار تمرکز کنم. در شکست یا در لحظات سخت خیلی چیزهای بیشتری یاد می گیرید. شما باید اتفاقات را بیشتر مرور کرده و بیشتر به خودتان نگاه کنید و من دوست دارم چنین کاری انجام دهم. این روند باعث می شود شما به عنوان مربی و به عنوان یک شخص پیشرفت کنید. فشار دنیای مربیگری نسبت به حضور در زمین فوتبال بیشتر بوده و شما در ابعاد مختلفی روی نیمکت تحت فشار قرار می گیرید که این موضوع نیز عادی و طبیعی است.”