کد خبر: 1728298/29

زمان: 18:27  
1399/10/09

بازدید: 8,294

لاماسیا بسیار مهم است

پدیده 18 ساله بارسلونا که این روزها مصدوم است می گوید که هنوز چیزهای زیادی باید یاد بگیرد.

به گزارش “ورزش سه”، آنسو فاتی در فصل جدید مسابقات و زیر نظر سرمربی هلندی بارسلونا رونالد کومان به یک مهره اصلی در ترکیب بلوگرانا تبدیل شد. او همچنین در دیدار حساس مقابل رئال مادرید نیز موفق به گلزنی شد تا علاوه بر ادامه درخشش خود به جوان ترین گلزن تاریخ رقابت های ال کلاسیکو تبدیل شده باشد.

با وجود اینکه فاتی در این فصل به یک فرم فوق‌العاده رسیده بود اما یک بدشانسی بسیار بزرگ به سراغ این پدیده جوان باشگاه بارسلونا آمد و در جریان دیدار برابر رئال بتیس به شدت دچار مصدومیت شد؛ اتفاقی که باعث دوری چندین ماهه این بازیکن از میادین شده است.

 

 

 

 

فاتی در جدیدترین مصاحبه خود با سوالی در مورد توصیه به بازیکنان جوان روبرو شد و پاسخ جالبی هم داد:« من هنوز در حدی نیستم که بتوانم کسی را نصیحت کنم. خودم همچنان باید چیزهایی جدید یاد بگیرم اما اگر چیزی بخواهم بگویم این است که از فوتبال بازی کردنشان لذت ببرند.»

 

فاتی در مورد لاماسیا  بارسلونا و اهمیت این آکادمی فوتبال گفت:« برای من و خانواده ام، لاماسیا بسیار مهم است. من و هر دو برادرم چه به عنوان فوتبالیست و چه از لحاظ شخصیتی در لاماسیا رشد کرده ایم. این مهم با کمک کارکنان و مربیان حاصل شده است.»

 

 

 

 

خاطرات لاماسیا:«  خاطرات زیاد و فوق العاده ای دارم. بالاتر از همه، روتین زندگیمان بود که صبح ها با اتوبوس به مدرسه می رفتیم، با هم غذا می خوردیم و بعد از آن برای تمرینات بعد از ظهر آماده می شدیم. این زمانی بود که همه ما خوشحال بودیم؛ چون وقت آن رسیده بود تا کاری که دوست داشتیم را انجام دهیم؛ یعنی فوتبال بازی کردن.»