کد خبر: 1728149/52

زمان: 23:22  
1399/10/08

بازدید: 38,383

ایونینگ استاندارد مدعی شد ژوزه مورینیو خواهان حضور کاپیتان رئال مادرید یعنی سرخیو راموس در تاتنهام شده است.

به گزارش “ورزش سه”، تنها چند ماه تا پایان قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید باقی‌مانده و در صورت عدم تمدید، او می تواند در پایان فصل به شکل رایگان از جمع کهکشانی‌ها جدا شود؛ اتفاقی که در صورت رخ دادن می‌تواند بعد از جدایی کریستیانو رونالدو یک کابوس بزرگ دیگر برای هواداران لوس بلانکوس تلقی شود.

 

 

 

 

از طرفی طی هفته های گذشته گفته شد که سرخیو راموس با باشگاه رئال مادرید مذاکراتی را برای تمدید قرارداد انجام داده اما به نظر می رسد دو طرف هنوز بر سر برخی جزئیات با یکدیگر به توافق نرسیده اند و همین موضوع باعث باعث طولانی شدن روند مذاکرات و البته برخی ابهامات شده است.

 

به هر حال بر هیچ کس پوشیده نیست که با نزدیک شدن به پایان قرارداد ال کاپیتانو احتمال جدایی او از جمع کهکشانی‌ها نیز افزایش خواهد یافت. از تیم های زیادی به عنوان مقصد احتمالی راموس نام برده می‌شود که حالا ایونینگ استاندارد از یکی دیگر از آنها رونمایی کرده است. بر اساس ادعای این منبع ژوزه مورینیو به شدت به دنبال تقویت خط دفاعی تاتنهام است و کاپیتان رئال مادرید را گزینه مناسبی برای این موضوع می داند.

 

این شایعه در نوع خود بسیار عجیب و قابل توجه به نظر می رسد چرا که در زمان حضور سرمربی پرتغالی روی نیمکت رئال مادرید گفته می‌شد که او از رابطه چندان خوبی با سرخیو راموس برخوردار نیست و در در صورت تکرار این همکاری که البته خیلی دور از انتظار به نظر می رسد، شاهد این یک اتفاق بسیار جالب خواهیم بود.