به گزارش “ورزش سه”، دوران حضور عمر خریبین مهاجم سوری الهلال در این تیم، پس از ۳ سال حضور به سر آمد و این مهاجم به صورت رسمی از جمع الهلالی ها کنار گذاشته شد.

 

چند ماه پیش بود که رسانه‌های سعودی اعلام کردند میرچا لوچسکو سرمربی رومانیایی تیم الهلال عربستان با مدیران این باشگاه تماس گرفته است و به آن‌ها اعلام کرده برای فصل آینده نیازی عمر خریبین مهاجم سوریه‌ای الهلال ندارد.

 

حالا از عربستان خبر رسیده است که کادر فنی الهلال به صورت رسمی اعلام کرده دیگر نیازی به  عمر خریبین ندارد و مدیریت الهلال نیز از تصمیم سرمربی تیمش پشتیبانی می کند.

 

مدیریت الهلال نیز در این زمینه اعلام کرده است که این باشگاه در انتظار رسیدن پیشنهادات برای خرید مدت زمان باقی مانده از قرارداد خربین باقی می ماند و یا اینکه الهلال و این مهاجم سوری، جهت فسخ قرار داد به توافق برسند.

عمر خریبین که چندی پیش به دلیل دخالت در تصمیمات سرمربی تیم ملی سوریه، از تیم ملی کشورش نیز اخراج شده بود، حالا در بحرانی ترین شرایط دوران ورزشی اش به سر می برد.

 

این مهاجم ۲۶ ساله طی ۳ سال حضور در الهلال، در ۷۸ مسابقه برای این تیم به میدان رفت و موفق شد ۳۶ گل به ثمر برساند و ۱۲ پاس گل بدهد. خریبین در سال ۲۰۱۸ عنوان مرد سال فوتبال آسیا را از آن خود کرده بود.