به گزارش خبرنگار ورزشی مجله ورزشی فوتوب، بازیکنان تیم فوتبال استقلال از مدیران باشگاه انتقاد کرده اند که پس از بازی با نساجی مازندران مطالباتشان را پرداخت نکرده اند. به دنبال این صحبت ها ، احمد مددی ، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره باشگاه ، مورد انتقاد شدید هواداران در شبکه های اجتماعی قرار گرفت.

این در شرایطی اتفاق افتاد که استقلال با بحران مالی روبرو بود ، بنابراین پرداخت مطالبات بازیکنان ، پول بودوروف و هزینه های جاری باشگاه علاوه بر انتقال به اواسط فصل آینده ، به نگرانی روزانه مدیران باشگاه تبدیل شده است.

باشگاه استقلال طی 4.5 ماه گذشته نزدیک به 68 میلیارد مه از منابع مختلف مالی دریافت کرده است ، اتفاقی بی سابقه یا بی سابقه. حدود 58 میلیارد جلد از این مبلغ از طریق دلال باشگاه صادر شده است. ممکن است این س beال مطرح شود که اگر استقلال توانست چنین درآمدی کسب کند ، چرا بازیکنان این تیم از عدم پرداخت مطالبات و همچنین کمبود امکانات مانند زمین تمرین و تغذیه مناسب شکایت دارند.

طبق حساب مالی ثبت شده باشگاه ، 30 میلیارد تومان از 68 میلیارد تومان درآمد به بازیکنان پرداخت شده است. اگر این 30 میلیارد مه در فصل گذشته پرداخت شده بود ، نرخ پرداخت حداقل 40 درصد بود ، اما به دلیل رشد زیاد قراردادها قبل از شروع فصل در دولت قبلی ، این 30 میلیارد را نشان نمی دهد پرداخت شده. درصد مهمی بقیه پول ، 38 میلیارد تومان ، به وینفرد شفر ، یاپاروف و پاختاکور و همچنین افتتاح یک پنجره نقل و انتقالات برای گرفتن مجوز حرفه ای و فعلی باشگاه بدهکار بود.

ضمانت پرداخت کارگزار باشگاه استقلال 80 میلیارد تومان است ، علاوه بر این کارگزار مسئولیت جذب اسپانسر دیگری را نیز به عهده دارد و اگر بتواند بیش از سقف تعیین شده را از اسپانسرها پرداخت کند ، یک کارگزار اسپلیت و باشگاه استقلال خواهد بود.

با توجه به شرایط کاری ، باشگاه استقلال از طریق کارگزار خود توانست درآمد خوبی کسب کند ، اما گفته می شود که پیشرفت قابل توجه قراردادهای بازیکنان و وظایفی که مدیریت قبلی این باشگاه به همراه وظایف سالهای گذشته بر عهده داشته است. ، صدور مجوز حرفه ای و غیره. این باشگاه با مشکلات مالی روبرو است.

به دلیل بحران شدید مالی در باشگاه استقلال ، باید منتظر باشیم که مدیران باشگاه برای حل مشکلات فعلی چه می کنند و آیا راهی برای برون رفت از بحران دارند.