کد خبر: 1728225/56

زمان: 13:42  
1399/10/09

بازدید: 11,887

مربی شهرخودرو ضمن عذرخواهی از تمامی اهالی فوتبال اعلام کرد که حرکت او از روی عصبانیت بوده است.

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از دیدارهای هفته هشتم رقابت های لیگ برتر، تیم های شهر خودرو و آلومینیوم اراک به مصاف هم رفتند که این بازی در دقایق پایانی جنجالی از آب در آمد.

روی یک صحنه، بازیکنان و نیمکت نشینان شهرخودرو معتقد بودند داور مسابقه باید یک خطای پنالتی به سود آنها اعلام می کرد و در حالی که روی توپ برگشتی بازیکنان آلومینیوم صاحب یک فرصت شده بودند، علی اصغر قربانعلی پور مربی شهرخودرو توپی که در کنار زمین قرار داشت را به میانه میدان شوت کرد که داور مسابقه ضمن متوقف کردن بازی، او را از روی نیمکت شهرخودرو اخراج کرد.

این حرکت قربانعلی پور تبعات سنگینی برای او داشت و کمیته انضباطی نیز این مربی را تا اطلاع ثانوی از حضور بر روی نیمکت مشهدی ها محروم کرد. در برنامه شب گذشته فوتبال برتر، مربی شهرخودرو ضمن عذرخواهی، اعلام کرد بابت این حرکت پشیمان است.

قربانعلی پور در مورد حرکتی که در بازی با آلومینیوم اراک انجام  داد، گفت: دفاع از اشتباه، یک اشتباه بزرگتر است. من بابت اتفاقی که افتاد، از تمام جامعه فوتبال عذرخواهی می کنم. خود من دو سه شب است که بابت این حرکت پشیمان و ناراحت هستم.

وی ادامه داد: مطمئن باشید هرگز این اتفاق دیگر از سمت من تکرار نمی شود. از جامعه فوتبال برای چندمین بار عذرخواهی می کنم. واقعا شرمندگی این داستان برای من ماند. حقیقت این است که من نیت و قصدی برای توقف بازی نداشتم. این حرکت من تنها از روی عصبانیت بود که نتوانستم خشم خودم را کنترل کنم. من باز هم از تمام اهالی فوتبال عذرخواهی می کنم.