به گزارش “ورزش سه”، حمیدرضا عبداللهی درباره شرایط آلومینیوم در آستانه دیدار با استقلال اظهار کرد: خوشبختانه در حال رسیدن به بلوغ تاکتیکی هستیم تا بتوانیم افکار آقای خطیبی را در زمین اجرا کنیم. بچه‌های تیم هم خیلی علاقه‌مند و پر تلاش هستند تا فرامین تاکتیکی را در زمین اجرا کنند و نمایش خوبی داشته باشند.

 

او ادامه داد: از نظر ساعت کاری تاکتیکی، استانداردی وجود دارد تا ساعت تمرینی پُر شود و به پیک کارمان برسیم که البته هنوز از به آن ساعت خاص مد نظر نرسیدیم ولی در نزدیکی آن قرار داریم و در پیشرفت هستیم. فکر می‌کنم به زودی بتوانیم به بلوغ تاکتیکی برسیم و بهتر از همیشه کار کنیم.

 

مربی تیم آلومینیوم اراک با بیان اینکه از نظر روحی روانی در شرایط خوبی هستیم، عنوان کرد: ما یک تیم با جسارت و فوق‌العاده جنگنده هستیم. تلاش خطیبی و کادر فنی تیم این است تا یک تیم جاه‌طلب بسازیم ولی هنوز در اول این راه هستیم و فکر می‌کنم بتوانیم به این مهم برسیم.

 

عبداللهی در خصوص دیدار آلومینیوم برابر استقلال عنوان کرد: استقلال یک تیم بزرگ و ریشه‌دار در ایران است که از کادر فنی و بازیکنان خوب و بزرگی بهره می‌برد و نیاز دارد تا در همه مسابقات به پیروزی برسد ولی ما هم آلومینیوم اراک و تیم با انگیزه و پُرتلاشی هستیم. بازی‌های این فصل و نحوه کار استقلال را زیر نظر داشتیم و روی نقاط ضعف و قوت آنها کار کردیم و سعی‌مان این بوده تا نقاط ضعف خودمان را هم برطرف کنیم.

 

او تصریح کرد: استقلال تیم خوب و در حال انسجام است ولی ما آلومینیوم اراک هستیم و بازیکنان جاه‌طلبی داریم که می‌خواهیم نمایش پایاپای برابر استقلال داشته باشیم. به هواداران تیم این قول را می‌دهیم تا از سوت شروع بازی تا پایان مسابقه جنگنده باشیم، برای کسب حداکثر امتیاز به زمین برویم و با تمام وجود تلاش کنیم.

 

مربی آلومینیوم ادامه داد: خیلی امیدوار هستیم برابر استقلال نمایش خوبی داشته باشیم چون روند مطلوبی طی کردیم. در یکی، دو هفته ابتدایی فصل را خوب شروع نکردیم ولی پس از آن روند رو به رشدی داشتیم. تمام امید ما این است تا در تمام بازی‌ها برنده شویم و در دیدار با شهرخودرو هم برای برد به میدان رفتیم ولی یک اشتباه فردی که در فوتبال طبیعی است، موجب شد در دقیقه ۸۰ گل بخوریم. البته پس از آن یک بار به تیرک زدیم و چندین موقعیت داشتیم که تبدیل به گل نشد.

 

عبداللهی اضافه کرد: ما در همه مسابقات این فصل برای برد به میدان رفتیم و مقابل استقلال هم فقط به برتری فکر می‌کنیم و می‌خواهیم به حداکثر امتیاز برسیم و در جدول خودمان را بالا بکشیم. بازیکنان آلومینیوم به دنبال این هستند تا نمایش خوبی برابر استقلال ارائه دهند و فوتبال ایران به آنها احترام بگذارد.

 

او با اشاره به غیبت محسن ربیع‌خواه در دیدار با استقلال گفت: نبود ربیع‌خواه ممکن است برای هر تیم آسیب داشته باشد ولی بازیکنان ما با تلاش بیشتر این نقیصه را جبران می‌کنند. ما یک تیم همدل هستیم که همه برای هم بازی می‌کنند. در تیم‌های آقای خطیبی که همواره همدلی پیش می‌آید، موفقیت هم حاصل می‌شود. ما یک تیم هستیم و همه برای موفقیت تلاش می‌کنند.