کد خبر: 1729785/34

زمان: 09:45  
1399/10/17

بازدید: 7,238

محمدعباس زاده با دو گلی که در بازی با ذوب آهن به ثمر رساند شمار گل های خود را به عدد 5 رساند؛ او با این دو گل تراکتور را به سه امتیاز ارزشمند این دیدار رساند و حالا تراکتور هم در زمره مدعیان قهرمانی این فصل است. 

به گزارش “ورزش سه”، محمد عباس زاده که فصل گذشته و در هفته های پایانی به دلیل مصدومیت نتوانست در دوران درخشان همراه نساجی باشد این فصل هم مایل به حضور در ترکیب تیم مازنی بود اما وقتی تمایلی از سوی کادر فنی تیم مازنی برای تمدید قرارداد خود ندید با تصمیم علیرضا منصوریان راهی تبریز شد و پیراهن این تیم را برتن کرد و حالا اینروزها مثل آنتونی استوکس برای تیم گل می زند؛ مهاجمی که خیلی راحت توپ ها را تبدیل به گل می کرد. 

 

محمد عباس زاده در زمزه مهاجمانی است که در منطقه یک سوم دفاعی حریف کم می دود اما اگر تیم مهاجم در منطقه یک سوم دفاعی حریف به خصوص در محوطه جریمه او را صاحب توپ کند به خوبی توپ را وارد دروازه حریف می کند. اینطور می شود گفت محمد عباس زاده هم چارچوب دروازه را خوب می شناسد و هم خوب ضربه می زند و از همه مهمتر جایگیری او بدون نقص است. در ادامه اگر مصدومیتی به سراغ این مهاجم نیاید باز هم گل های خود را برای تراکتور تکرار خواهد کرد. 

 

حضور در تراکتور برای این مهاجم باتجربه یک شروع دوباره است؛ به خصوص که می خواهد به کادر فنی نساجی ثابت کند همان محمد عباس زاده گذشته است و اگر در ترکیب این تیم باقی می ماند این گل ها را برای نساجی به ثمر می رساند. هر چند باید به این نکته مهم اشاره کرد با این تصمیم کادر فنی نساجی براحتی کنار آمد و به آن احترام گذاشت و اینروزها اصلا دوست ندارد در این باره صحبت کند. حال محمد عباس زاده مهاجم احساسی فوتبال مازندران که روزی برای کمک به نساجی به منظور صعود به لیگ برتر سایپا در لیگ برتر را رها کرد و راهی نساجی شد؛ خوب خوب است. او با تراکتور که همانند نساجی طرفداران پرتعداد و پرشوری دارد به یک هدف بزرگ تر فکر می کند. کسب عنوان آقای گلی و قهرمانی در لیگ برتر؛ عنوان هایی که رسیدن به آن سخت اما دور از دسترس نیست.