کد خبر: 1728433/50

زمان: 12:04  
1399/10/10

بازدید: 14,199

وست برامویچ دو روز بعد از تساوی با لیورپول مقابل لیدز 5-0 شکست خورد تا گری لینه‌کر فرصت را برای کنایه زدن به سم آلردایس سرمربی این تیم مناسب ببیند.

به گزارش “ورزش سه”، وست برامویچ دیروز در خانه خود به مصاف لیدز رفت و با نتیجه تحقیرآمیز 5-0 شکست خورد. گری لینه‌کر بعد از این شکست وست برام که دو روز بعد از تساوی 1-1 این تیم مقابل لیورپول اتفاق افتاد فرصت را مناسب دید تا به سم آلردایس سرمربی وست برامویچ به خاطر اظهاراتش بعد از تساوی مقابل لیورپول طعنه بزند.

 

 

دو روز پیش که وست برامویچ به آنفیلد رفت و موفق شد لیورپول را 1-1 متوقف کند با اینکه یورگن کلوپ از بازی سراسر دفاعی تیم آلردایس عصبانی بود ولی او در پایان بازی انتقادات کلوپ را وارد ندانست و گفت در فوتبال دفاعی به استادی رسیده است.

 

اما دو روز بعد از آن تساوی آلردایس شاهد شکست خردکننده تیمش در مقابل لیدز در یک بازی خانگی بود. بازی‌ای که در همان نیمه اول با پیروزی 4-0 لیدز همراه شده بود.

 

 

لینه‌کر در همان نیمه اول فرصت را برای طعنه زدن به آلردایس مناسب دید و در حساب توییتری خود نوشت:” یک گل عالی دیگر از لیدز. آنها حالا تا دقیقه سی و پنج 3-0 از وست برامویچ جلو هستند. بیگ سم حق دارد، کلوپ نمی توانست چنین کاری بکند”.

 

 

آلردایس بعد از شکست سنگین تیمش سعی کرد با تحسین از لیدز توجه‌ها را از باخت سنگین تیمش تا حدودی منحرف کند. او به خبرنگاران گفت:” لیدز تیم بی نظیری است. آنها استثنایی هستند. ما پریشب شاهد چنان عملکردی مقابل لیورپول بودیم ولی امشب نتوانستیم درست دفاع کنیم. لیدز از ما برتر بود و 5-0 برنده شد. آنها استحقاق این پیروزی را داشتند”.