هایلایت ها در اینستاگرام ، دایره های کوچکی هستند که دقیقاً بین بیوگرافی نمایه IG شما قرار دارند. یک روش عالی برای ذخیره و دسته بندی استوری های شما هستند و حتی ایجاد جلد های برجسته سفارشی می تواند نام تجاری شما را به خصوص واضح نشان دهد. در این مقاله ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید کاورهای سفارشی اینستاگرام را از اینجا در آموزش تولید محتوا در اینستاگرام ایجاد کنید.دوره آموزش تولید محتوا اینستاگرام مکتب تی وی شما را در این مسیر همراهی می کند.

ساخت هایلایت سفارشی به طور کلی

  • از برنامه PicMonkey برای آموزش تولید محتوا در اینستاگرام استفاده کنید.
  • با یک نقاشی خالی که روی ابعاد استوری اینستاگرام تنظیم شده است (1080 1920 1920 پیکسل) شروع کنید.
  • رنگ پس زمینه را انتخاب کنید یا کد شش ضلعی دلخواه خود را اضافه کنید.
  • برای افزودن نمادی از یکی از مجموعه های ما ، از برگه Graphic Tools استفاده کنید یا مورد خود را اضافه کنید.
  • گرافیک خود را همانطور که می خواهید سفارشی کنید.
  • طرح خود را بارگیری کنید و برای دیدن دنیا در اینستاگرام بارگذاری کنید!

ساخت هایلایت اینستاگرام گام به گام

در ادامه مراحل ساختن هایلایت  در آموزش تولید محتوا در اینستاگرام را قدم به قدم پیش خواهیم برد.

با یک بوم خالی شروع کنید

در آموزش تولید محتوا در اینستاگرام از صفحه اصلی PicMonkey ، به بخش Blanks بروید و روی مشاهده همه موارد خالی کلیک کنید. از آنجا به صفحه ای منتقل خواهید شد که می توانید اندازه بوم خالی خود را انتخاب کنید. به پایین بروید و گزینه Highlight Cover Instagram Story را انتخاب کنید تا بوم را در ویرایشگر باز کنید.

رنگ پس زمینه را انتخاب کنید

برای انتخاب رنگ زمینه در آموزش تولید محتوا در اینستاگرام از برگه Background Tools استفاده کنید. برای همه گزینه های رنگ روی دایره رنگین کمان کلیک کنید. اگر کد hex کد مارکی دارید که می خواهید از آن استفاده کنید ، آن را در جعبه متن وارد کرده و روی اعمال کلیک کنید. در غیر این صورت ، فرم رنگ را برای تنوع زیادی از رنگهای رایج گزارش دهید.

یک نماد گرافیکی اضافه کنید

از مجموعه هزاران نماد ما از آموزش تولید محتوا در اینستاگرام  انتخاب کنید یا برای افزودن نماد شخصی خود ، روی Add Image در نوار ابزار بالا کلیک کنید (ما پرونده های SVG را قبول می کنیم).

گرافیک خود را سفارشی کنید

بعد از بارگذاری گرافیک ، در آموزش تولید محتوا در اینستاگرام کارت قابل تنظیم شما تب Graphics Tools است. برای تغییر رنگ گرافیک یا افزودن جلوه از آن استفاده کنید (برای دیدن نکات ما به پایین پیمایش کنید!). برای حذف رنگ از گرافیک خود ، حلقه آن را در زیر تغییر رنگ انتخاب کنید و سپس روی جعبه شفاف کلیک کنید. ! ناپدید شد!شما همچنین می توانید گرافیک را بچرخانید ، تلنگر بزنید یا اندازه آن را تغییر دهید ، سایه یا کانتور اضافه کنید یا … آماده آن هستید؟ روی تصویر کامل کلیک کنید و یک تصویر را در داخل گرافیک خود قرار دهید.

هایلایت اینستاگرام خود را صادر کنید

برای ذخیره هایلایت در رایانه خود ، روی بارگیری در گوشه بالا سمت راست نوار ابزار کلیک کنید ، سپس وقتی آماده شدید ، آن را در اینستاگرام بارگذاری کنید. توجه داشته باشید که طرح شما برای ویرایش نامحدود همیشه به صورت خودکار در Hub ،فضای ذخیره سازی PicMonkeyذخیره می شود .این بود ساخت هایلایت از آموزش تولید محتوا در اینستاگرام.