در اینجا از سری مقالات آموزش طراحی بسته بندی به طراحی بسته بندی سه بعدی در سایت مکتب تی وی خواهیم پرداخت.

نرم افزار بسته بندی سه بعدی

برای طراحان ، فروشگاه های تجاری و مبدل ها،Studio به شما کمک می کند آثار هنری بهتری تولید کنید. آیا شما یک طراح هستید که ایده های مختلف را امتحان می کنید ، یا اینکه در حال آماده سازی برای بررسی تناسب پشتی هستید ، در آموزش طراحی بسته بندی با Studio بسته را تقریباً در دستان خود دارید. Studio یک روش سریع و آسان برای تبدیل ایده های خود به تصاویر سه بعدی زیبا ، برای الهام گرفتن از خود و یا تحت تأثیر قرار دادن مشتری مهم است.

راه حل های بسته بندی پایدار

اولین محصول شما را قرار می دهیم و در مورد طراحی و عملکرد ، مواد و ترکیب محصول نسبت به یک محصول پایدارتر تجدید نظر می کنیم. در آموزش طراحی بسته بندی بسته به آن ، ما فرایند تولید را تطبیق می دهیم و ماشین آلات و ابزارها را برای تولید شما بهینه می کنیم. شما می توانید محصول موجود خود را به راحتی بازیافت کنید و ما با هم حلقه را می بندیم.شما انتخاب می کنید که آیا می خواهید از پلاستیک های حلقوی کلاسیک مانند rPET ، مواد زیست پایه مانند PLA یا الیاف طبیعی استفاده کنید.این انتخاب بیش از هر زمان دیگری مهم است ، زیرا مصرف کنندگان تمایل به بسته بندی پایدار دارند. امروز كیفل راه حل های فردا را به شما پیشنهاد می دهد – انعطاف پذیری حرارتی الیاف طبیعی به نام ترمیم حرارتی الیاف كیفل.

از کاغذهای باطله گرفته تا بسته بندی الیاف جدید

در آموزش طراحی بسته بندی کاغذ و مقوا – که در حمام آب حل شده است – ماده اولیه ای را تشکیل می دهند که به آن تفاله می گویند. با اعمال فشار بیشتر آب از بین می رود و فرم پایه مرطوب ایجاد می شود.سپس با اعمال فشار و درجه حرارت بالا رطوبت باقیمانده را برداشته و فرم پایه را خشک کنید. ترکیب گرما و فشار وارد شده ، مواد را برای بسته بندی پایدار ، با کیفیت و ابعاد بسیار قوی می کند.روش دیگر ، می توان از فیبر بکر (سلولز فرآوری نشده) برای رعایت مقررات در صنایع غذایی برای محلول های بسته بندی ساخته شده از کاغذ استفاده کرد.

روند کلی کار آموزش طراحی بسته بندی
مواد اولیه: الیاف اولیه یا ثانویه
آماده سازی فیبر: مقطر با آب برای کاهش غلظت فیبر
ساخت: بیشتر آب از مخلوط فیبر از طریق ظرف نصب با استفاده از فشار منفی استخراج می شود
فشار زودرس: با استخراج مداوم آب ، محصول پیش تولید شده در ظرف الاستیک از قبل تحت فشار قرار گرفته و تخلیه می شود
پرس گرم: کاهش رطوبت باقیمانده به حداقل از طریق فشار و گرما ، تصفیه کانتورها / حکاکی ها ، تحویل به نوار نقاله سطح
تست کیفیت برای مثال سیستم های تست دوربین
رویکردهای اتوماسیون برای مثال آستین ، پانچ