به گزارش “ورزش سه”، لیورپول دوشنبه شب به مصاف ساوتهمپتون خواهد رفت و محمد صلاح می‌خواهد آمار خود در برابر این تیم را بهبود بخشد. بازیکن مصری قرمزها توانسته در شش مسابقه‌ی خود برابر این تیم هفت گل به ثمر برساند. رابی فاولر تنها بازیکن لیورپول است که با هشت گل، آمار بهتری از صلاح دارد. 

 

تیم یورگن کلوپ در سه مسابقه‌ قبلی خود در زمین ساتهمپتون پیروز شده است. لیورپول هرگز در چهار مسابقه‌ پی‌در‌پی در زمین آنها به پیروزی نرسیده است. 

 

در 45 دیدار دو تیم در لیگ، تنها یک بازی بدون گل تمام شده است، آن هم در نوامبر 2016. جیمز میلنر در روز بازی 35 ساله خواهد شد. آخرین بازیکن لیورپول که توانست در روز تولدش گل بزند، دنیل استوریج بود. او این گل را در سال 2013 در برابر منچستر یونایتد به ثمر رساند. 

 

از اکتبر 2015 تاکنون، لیورپول هرگز در سه بازی متوالی به نتیجه‌ مساوی دست نیافته است. بازیکنان کلوپ پس از دریافت 21 گل در 11 بازی، در 11 بازی گذشته 7 گل دریافت کرده‌اند. 

 

دیووک اوریگی تنها بازیکنی است که در خانه ساتهمپتون هت‌تریک کرده است. 

 

این اولین بازی لیورپول در تاریخ 4 ژانویه است. آنها آخرین بار در سال 2004 در این تاریخ در جام حذفی مقابل یویل تاون قرار گرفتند.  دنی اینگز، بازیکن ساتهمپتون، 25 بازی برای لیورپول انجام داده و 4 گل به ثمر رسانده است.