پس از برنده شدن با نتیجه ی 2-1 مقابل یوونتوس در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ، کونسیسائو به اسکای اسپورت ایتالیا وی گفت: ناامیدکننده است که ما در این بازی (دقیقه 82) به گل رسیدیم ، تا دقیقه 71 ، یوونتوس را کاملاً از دروازه دور نگه داشتیم و آنها را در مرحله دفاع خنثی کردیم.

وی افزود: “ما همه نیروهای یوونتوس از جمله آدریان رابیوت هافبک را تحت فشار قرار دادیم ، در حالی که فدریکو چیهوزا در تعمیق دفاع مهارت دارد و رونالدو در محوطه جریمه عملکرد خوبی داشته است. در بازی ما از نظر استراتژیک عملکرد خوبی داشتیم اما این تقابل فقط برای ورود به مرحله یک چهارم نهایی ، باید در هر لحظه از بازی برگشت قدرت خود را حفظ کنیم.

وی افزود: “از نظر گلی که دریافت کردیم ، در مرحله دفاعی دو یا سه اشتباه مرتکب شدیم. یوونتوس بازی دیگری دارد و ما باید به حفظ سطح یکسان ادامه دهیم و روی هر لحظه از بازی تمرکز کنیم. ، زیرا کوچکترین اشتباه تیم را در معرض از دست دادن توپ قرار می دهد. این بازی به این دلیل اتفاق افتاد که در حدود 70 دقیقه ، یوونتوس هیچ موقعیتی برای گل ما ایجاد نکرد. موسی مارگا) رابیو خوب بسته شد ، ما سایر بازیکنان یوونتوس را بستیم تا مانع از لگد زدن توپ شوند پشت.

سرمربی پرتغالی گفت: عملکرد ما برجسته نیست ، زیرا دفاع ما فقط خطا نیست بلکه در رقابت با یوونتوس این چیزی است که شما باید انجام دهید. “ما باید در دفاع احتیاط بیشتری داشته باشیم و سپس بهترین استفاده را ببریم اشتباهات هر حریف. یوونتوس در سفر برگشت به دنبال نتیجه خواهد بود ، اما این بدان معنا نیست که ما فقط در آن بازی دفاع خواهیم کرد ، در غیر این صورت در نهایت درهای ما باز می شود.

“اگر کوادرادو ، پل دیبالا و دیگر یوونتوس مصدوم به تیم برگردند ، شخصیت آنها کاملا متفاوت خواهد بود ، اما ما با دقت پای بازگشت یوونتوس را تجزیه و تحلیل می کنیم و این کار را برای آن بازی انجام می دهیم. آماده شوید زیرا می خواهیم به لیگ یک چهارم نهایی قهرمانی برسیم .

سرمربی پرتغالی گفت: “عملکرد ما عالی نبود زیرا ما بیش از حمله دفاع کردیم ، اما در صورت رقابت با یوونتوس ، این همان کاری است که شما باید انجام دهید.” ما باید بیشتر مراقب باشیم تا از هر شریک محافظت کنیم و از آن نهایت استفاده را ببریم. یوونتوس به دنبال نتیجه برگشت خواهد بود ، اما این به این معنی نیست که در آن بازی دفاع می کنیم ، در غیر این صورت درهای ما باز می شود.

“اگر کوادیم ، پائولو دیبالا و دیگر بازیکنان یوونتوس به تیم برگردند ، رفتار آنها بسیار متفاوت خواهد بود ، اما ما با دقت یوونتوس را برای بازگشت بررسی می کنیم و برای آن بازی آماده می شویم زیرا می خواهیم به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنیم .