به گزارش مجله ورزشی فوتوب، بارسلونا با پیروزی 4-0 مقابل گرانادا ، خارج از رئال ، یکی از چشمگیرترین پیروزی های فصل لالیگا را بدست آورد. مادرید در هفته هجدهم مسابقات دوم شد. ، فقط به سه امتیاز کاهش یافته است. این نتیجه باعث شد رونالد کومان ، مربی کاتالان در این فصل به قهرمانی لالیگا امیدوار شود ، در حالی که اتلتیکو مادرید با اختلاف سه امتیاز از جدول فاصله دارد ، چهار امتیاز از بارسلونا و تیم بالاتر است.

کومان در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “کسب جام به ذهن کل تیم بستگی دارد ، نه به یک بازیکن.” اگر همه بازیکنان من تمیز و از نظر جسمی آماده باشند ، می توانیم جام را بدست آوریم. بله ، مسافت با رهبر دشوار خواهد بود ، اما این هفته بازی بسیار خوبی انجام دادیم.

مسی همچنین با یک ضربه آزاد درخشان و دو گل برای بارسا دروازه حریف را باز کرد که تیم او را تقویت کرد.

کومان از کاپیتان تمجید کرد: بارسلونا به لئو احتیاج دارد زیرا او بازیکن بسیار مهمی است. ما برای مبارزه برای قهرمانی به مسی احتیاج داریم. به لطف تفاوتی که با این زوج ایجاد کردم ، توانستم مسی را تغییر دهم. او تمام تلاش خود را برای تیم انجام داد و اخیراً کار بزرگی انجام داد و بسیار چشمگیر بود. او در ابتدای فصل به اندازه بقیه تیم خوب نبود ، اما به کار و انگیزه خود ادامه داد و اکنون بهترین گل ها را به ثمر رساند. اما او همیشه درگیر بازی های تیمی بود.

اولاند در پاسخ به سوال هلندی درباره اینکه چه اتفاقی افتاد که بارسلونا قدرت را در سال 2021 گرفت ، گفت: “با این حال ، ما باید به طور متوسط ​​به کار خود ادامه دهیم.