به گزارش مجله ورزشی فوتوب، یورگن کلوپ ، گفت: “به نظر من ، قسمت بزرگی از بازی شب گذشته (یکشنبه) در هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس در بازی خانگی مقابل منچسترسیتی از دست رفت.” دیشب بازی با منچسترسیتی .. ما عالی بودیم ، اما از دید شما (نویسندگان) می بینم که دیدگاه های مختلفی دارید. اما من واقعاً از بازی تیمی لذت بردم.

وی افزود: “ما در نیمه اول بازی بسیار خوب بازی کردیم. در نیمه دوم ، منچستر سیتی بازی خود را تغییر داد و گل اول را به ثمر رساند. در واقع ، در 45 دقیقه دوم موقعیت های زیادی به مانچیتی دادیم. سپس ما همان بودیم ، اما دو اشتباه کردیم و هدف ما دو بار باز شد. اما شما به نقطه ای سقوط کردید که فوتبال با نتیجه 3 – 1 ، بازگشت به بازی و بعداً فیل فودن سخت شد. با مهارت خود گل چهارم را در گل ما به ثمر رساند.

این مربی آلمانی گفت: “اگر به کارهایی که در بیشتر قسمت های این بازی انجام داده ایم ادامه دهیم ، 100٪ بازی های خود را برنده خواهیم شد.

کلوپ همچنین به دروازه بان برزیلی خود اشاره کرد که دلیل اصلی دو گل لیورپول در این بازی است: “آلیسون بارها ما را نجات داد و در این شکی نیست ، اما او در این بازی اشتباهاتی انجام داد.

با این باخت ، لیورپول با 40 گل در رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر باقی مانده و 10 امتیاز از برتری منچسترسیتی عقب است که یک بازی کوچک انجام داده است.