به گزارش مجله ورزشی فوتوب، ژوزه مورینیو که روز گذشته در هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس با نتیجه 3 بر صفر مغلوب منچسترسیتی شد ، پس از بازی در مصاحبه با Sky Sports گفت: “این مسابقه یک تقابل تیمی جدید و آماده است.” او خیلی از تیم خسته بود اما ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و کنترل بازی را کاملاً در دست داشتیم. ما توپ را به پایین دروازه منچسترسیتی انداختیم و اگر توپ به ثمر می رسید ، امتیاز 1-0 می توانست به ما قدرت لازم را بدهد ، خصوصاً وقتی بازیکنان خسته بودند. سپس جریمه دیگری از این جریمه های مدرن ما را در موقعیت دشواری قرار می دهد.

“منظور شما از جریمه مدرن چیست؟” آقای خاص در پاسخ به این سوال گفت: “جریمه مدرن جریمه است و حتی اگر در محوطه جریمه توپ را با میخ لمس کنید ، می تواند جریمه باشد.” بعضی از داوران می گویند وقتی توپ به ناخن شما برخورد می کند ، جریمه است و شما نمی توانید پس از تماشای صحنه با کمک داور ویدیویی (VAR) برخوردی نداشته باشید.

سرمربی تاتنهام علی رغم شکست تیمش در این مسابقه ، رویکرد بازیکنان خود را ستود و عملکرد خود را به شرح زیر ادامه داد: من از برخورد بازیکنان در این بازی بسیار راضی هستم. در این مسابقه بازیکنانی داشتم که دو ساعت پیش دو ساعت در زمین بازی کردند (در یک بازی 120 دقیقه ای با اورتون در جام حذفی). با وجود مشکلات ، آنها تمام تلاش خود را کردند. تیم متحد بهای آن را پرداخت خواهد کرد ، اما بازیکنان ما در این مسابقه هر آنچه در توان داشتند انجام دادند ، من نمی توانم علیه آنها چیزی بگویم ، به جز اشتباهات در خط دفاع.