به گزارش مجله ورزشی فوتوب، حجت نظری پیش از دیدار روز دوشنبه مقابل پرسپولیس ، در مورد شرایط استقلال گفت: خدا را شکر شرایط ما بسیار خوب است و تیم به گونه دیگری برای این دیدار مهم آماده است. امیدوارم همه چیز به ترتیب پیش برود و هواداران بازی گرم ، جذاب و کاملی را ببینند.

وقتی رضا کرمانشاهی به عنوان قاضی دربی تهران انتخاب شد ، تصریح کرد: بگذارید موضعی نگیرم و به طور کلی می گویم آنچه باعث ایجاد کلمات و احادیث می شود ، موقعیت ایجاد می کند. اگر تیم داوران صحیح یا نادرست نباشد ، هیچ تیمی نمی تواند در داور جای بگیرد. با این حال ، سابقه برخی داوران می تواند بر ذهنیت تماشاگران گرامی تأثیر بگذارد که به دلیل کرونا نمی توانند به ورزشگاه بروند. اگر برخی از داوران افشاگر باشند كه نتیجه ی یك مسابقه را تغییر دهند ، این روی ذهنیت تیم ها تأثیر می گذارد. امیدوارم بازی ها و داوران فوق العاده و بدون اشتباه وجود داشته باشد.

 

یکی از اعضا و سخنگوی باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا به خاطر برد دربی این باشگاه پاداش دریافت می شود ، گفت: قطعاً این اتفاق خواهد افتاد و ما به همه بازی های مهم پاداش خواهیم داد. پاداش های قبلی به اعضای تیم پرداخت می شد و ما همچنین به پاداش های دربی نگاه می کردیم.

وی در مورد درگیری لفظی دو مدیر باشگاه در مورد گنجاندن یک دستیار داور ویدیویی در فوتبال ایران گفت: “ما از وجود VAR و سایر کمک ها به داور حمایت می کنیم.” اگر VAR وجود داشت می توانستیم نتایج بهتری کسب کنیم و با امتیازات بیشتری وارد جدول شویم. ما از پشتیبانی داور ویدیویی و هر پشتیبانی داور پشتیبانی می کنیم.

وی در گفتگو با برنامه تهران ورزشی ، موضوع پروانه توسعه حرفه ای باشگاه استقلال را یادآوری کرد: “تاکنون همه کارها را برای دریافت مجوز انجام داده ایم و تایید رسمی آن در وب سایت AFC انجام شده است.” ما منتظر آخرین مجوز هستیم و به نظر می رسد مشکل دیگری در این زمینه وجود ندارد.

“باشگاه استقلال اخیراً تحت فشار بوده و نسبت به ورود VAR معترض است. آیا این فشار قبل از دربی طبیعی است؟” می خواهم ببینم. این چیز جدیدی برای ما نیست و ما همیشه شاهد آن بوده ایم. البته این کلمات تأثیری در ما ندارد و ما از VAR و تست دوپینگ برای همه بازیکنان پشتیبانی می کنیم. امیدواریم هواداران و باشگاه بزرگ استقلال به این آزمایشات افتخار کنند.