به گزارش مجله ورزشی فوتوب، سیمونه اینزاگی ، شاگردانش هفته گذشته (جمعه) در هفته هجدهم سری A ایتالیا در بازی خانگی 3-0 رم را شکست دادند و دربی پایتخت دلا را بردند ، در یک گفتگو با Sky Sport Italia پس از بازی. : ما با عزم ، سرعت ، استقامت و بازی بد عملکرد خوبی از خود نشان دادیم. بازیکنان ما بسیار خوب بودند ، اما دیروز بر خلاف سایر بازی های ما ، چشمان آنها می توانست شور و شوق خود را برای این بازی ببیند.

وی همچنین گفت: “این برد بسیار راضی کننده بود و ما با تمام توان به دنبال سه امتیاز این بازی بودیم.” با کمک تیم شادمان که قبل از بازی به زمین تمرین ما آمدند تا ما را بیرون کنند ، توانستیم در این بازی پیروز شویم. درست است که ما در این فصل امتیازات خود را از دست داده ایم ، اما از آنجا که مجبور بودیم هر دو روز و نیم بازی کنیم و به دلیل ویروس کرونا بازی های زیادی به دست ما نرسید ، بنابراین به بروژ سفر کردیم. ، بلژیک فقط 11 یا 12 بازیکن پیدا شدند.

مربی ایتالیایی لاتزیو گفت: “ما در این فصل بازی های زیادی نوشتیم که می توانستیم برنده شویم و اگر این اتفاق می افتاد ، ما روی میز بودیم. ما می دانیم که فوتبال در طول کرونا تغییر کرد و باید تا آخرین لحظه صبر کنیم تا ببینیم کدام بازیکنان برای بازی در دسترس هستند ، اما امیدوارم اکنون که بتوانم از این بازیکنان استفاده کنم که با آنها هیجان زده شدم پنج سال پیش.

با پیروزی ، لاتزیو 31 امتیاز کسب کرد و در رده هفتم جدول رده بندی سری A قرار گرفت ، در حالی که 9 امتیاز از میلان که در همان بازی بازی کرد عقب بود.