به گزارش ورزش سه؛ ابراهیم صادقی، سرمربی تیم سایپا بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل شهرخودرو در نشست خبری حضور یافت. صحبت های او را در ادامه بخوانید:

 

قبل از دریافت گل خوب بودیم

 

تا قبل از اینکه گل بخوریم بازی خوبی انجام دادیم و از نظر موقعیت گل هم موقعیت های بهتری نسبت به حریف داشتیم. بعد از گل روند بازی برای ما خوب نبود و آنها موقعیت های دیگری هم داشتند که دروازه بان ما خوب عمل کرد.

 

جای خالی بازیکنان باتجربه مان را احساس کردیم

 

ترکیب جدیدی که امروز در نبود سه بازیکن اصلی مان به میدان فرستادیم روز خوبی برای ما رقم نزد. نبود سه بازیکن باتجربه مان در این دیدار خیلی تاثیرگذار بود. مخصوصا زمانی که عقب افتادیم این موضوع را بیشتر احساس کردیم. ما تجربه اینکه در بعضی از بازی های قبلی هم عقب بیافتیم را داشتیم اما آنجا بازیکنان باتجربه مان توانسته بودند بازی را مدیریت کنند و به گل هم رسیده و بازی را مساوی کرده بودیم. نبود ماهینی، مسلمان و گرامی امروز در تیم ما تاثیر گذار بود و بازیکنان جوانمان بعد از دریافت گل نتوانستند خود را جمع و جور کرده و به بازی برگردند. به شهرخودرو و مهدی رحمتی تبریک می گویم و انشالله که بتوانیم در بازی های بعدی جبران کنیم.

 

گل زدن تا حد زیادی ذاتی است

 

ما در گلزنی زیادی خوب نبودیم و بازیکنان خط حمله مان بیشتر بازیکنان جوان هستند. در سه بازی گذشته و پیش از این بازی در ایجاد موقعیت خوب بودیم اما نتوانستیم موقعیت ها را به گل تبدیل کنیم. روی این نقطه ضعف کار می کنیم و سعی می کنیم آن را با تمرین کردن حل کنیم.  البته می می دانید که گل زدن تا حد زیادی ذاتی است.

 

درخشش دروازه بانمان مانع از دریافت گل های بعدی شد

 

بعد از گل تغییر سیستم داده و با دو مهاجم بازی کردیم که ضد حملاتی به حریف دادیم اما دروازه بانمان خوب عمل کرد و گل های بعدی را دریافت نکردیم.