به گزارش “ورزش سه”، ابراهیم صادقی، سرمربی تیم سایپا در نشست خبری پیش از بازی با شهرخودرو حضور یافت. صحبت های او را در ادامه بخوانید:

 

از حضور در مشهد خوشحالم

از اینکه در شهر مشهد حضور داریم بسیار خوشحالم. اینکه هر سال می توانیم به مشهد آمده و به زیارت امام رضا (ع) برویم خیلی خوشحال کننده است.

 

باید کسب امتیاز در کنار بازی خوب را یاد بگیریم

اساسی ترین نکته در مورد تیم ما این است که باید یاد بگیریم وقتی خوب بازی می کنیم و به بازی مسلط هستیم، سه امتیاز بازی را کسب کنیم. متاسفانه در سه بازی آخر در عین حال که بر بازی مسلط بودیم و موقعیت های خوبی هم ایجاد کردیم نتوانستیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم و این به یک مشکل برای ما تبدیل شده است. روی این موضوع کار می کنیم و حتما باید بازیکنانمان یاد بگیرند که در روزهایی که خوب هستند حداکثر امتیاز را کسب کنند.

 

شهرخودرو به زمان نیاز دارد

شهرخودرو، تیم خوبی است و امسال نسبت به سال های گذشته جوان شده و بیشتر به بازیکنان جوان میدان می دهد. شاید به همین دلیل است که نتوانسته اند نتایج خوبی کسب کنند. با توجه به اینکه آنها بیشتر به بازیکنان جوان فرصت می دهند برای نتیجه گیری به زمان نیاز دارند. فکر می کنم بازی خوبی می شود و امیدوارم که ما بتوانیم در کنار خوب بازی کردن، نتیجه خوب هم کسب کنیم.

 

غایبان بازی فردا

برای بازی فردا ما محسن مسلمان را نداریم. چند بازیکن مصدوم دیگر هم داریم که هنوز وضعیت شان مشخص نیست و برای حضور در بازی فردا شرایط شان پنجاه پنجاه است. بازیکن محرومی هم برای بازی فردا نداریم.