کد خبر: 1729120/34

زمان: 08:35  
1399/10/14

بازدید: 4,177

استقلال با وجود اینکه در هفته های اخیر از نظر امتیاز گیری تیم خوبی نشان داده گاهی مورد انتقاد هواداران قرار گرفته و ترغیب و تشویق به این می شود که باید زیباتر بازی کند. 

به گزارش “ورزش سه”، محمود فکری تماشاگران تیم استقلال را به صبر دعوت کرده و اشاره به این نکته داشته که شرایط تیم با گذشت زمان بهتر خواه دشد. یکی از دلایل می تواند بازی نکردن مهدی قایدی و شیخ دیاباته در کنار هم باشد. به دلیل مصدومیت مهاجم خارجی استقلال. این دو بازیکن فصل گذشته بهترین زوج خط حمله بازی های لیگ برتر بودند که یکی بهترین پاسور لیگ برتر شد و یکی بهترین گل زن بازی ها. 

 

مهدی قایدی که حضورش به تنهایی در خط حمله استقلال با چالش هایی مواجه بود هفته گذشته و در بازی با گل گهر اولین گل فصلش را به ثمر رساند و شیخ دیاباته که در این بازی به دلیل مصدومیت حضور نداشت اینروزها حضور جدی تری در تمرینات استقلال دارد و به نظر می رسد شرایط بازی هم پیدا کرده است. آیا زوج این دو در بازی با آلومینیوم اراک شکل می گیرد؟ به نظر می رسد با توجه به مصدومیت شیخ دیاباته شکل گیری این زوج در بازی با آلومینیوم اراک کمی ریسک باشد و محمود فکری دوست دارد استراحت بیشتری به مهاجم خارجی تیمش بدهد تا برای بازی دربی که 22 دی برگزار می شود آماده شود. اما می توان پیش بینی کرد شیخ دیاباته برای بازی با آلومینیوم اراک برای دقایقی وارد میدان شود و اگر مهدی قایدی در زمین باشد می توان شاهد شکل گیری دوباره زوج خطرناک فوتبال ایران در بازی های لیگ برتر خواهد بود. این دو به طور قطعی در دربی در کنار هم بازی خواهند کرد. شاید هم شیخ دیاباته در بازی با آلومینیوم اراک به جای مهدی قایدی وارد زمین شود. همان طور که مهدی در بازی با گل گهر هم در دقایق پایانی بازی تعویض شد.