به گزارش مجله ورزشی فوتوب، در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ، دیروز (سه شنبه) بازی تیمی برابر پاری سن ژرمن رونالد کومان نتوانست رکورد 1-0 را حفظ کند و در نهایت شکست 4-1 را متحمل شد. وی گفت: “البته نتایج بازی نشان می دهد که پاری سن ژرمن بهترین تیم در زمین است و آنها به طور موثر بازی کردند.” در نیمه اول بازی مساوی بود ، اما در نیمه دوم در مرحله دفاع مشکلاتی وجود داشت. در 45 دقیقه دوم ، پاری سن ژرمن ثابت کرد که از نظر جسمی بسیار بهتر از ما هستند.

وی افزود: “در نتیجه ، اگر شما جلو باشید و سپس مساوی کنید ، این همیشه یک مشکل است. ما از دروازه خود خوب دفاع نکردیم و توجه کافی به توپ از جناحین و مرکز به سمت دروازه خود نداشتیم. نشان داده است که یک تیم وجود دارد. ما باید این شکست را بپذیریم و در موارد ضعف پیش برویم.

مربی هلندی ادامه داد: “ما می دانستیم که این اتفاق می افتد زیرا در یک تیم بزرگ ، یک تیم بدنی و باتجربه بازی می کنیم. PSG به دلایل مختلف از ما جلوتر است. شکست دادن 4 در 1 سخت است و من نمی خواهم که باشم فریب شما را بخورید ، پس از اتمام کار ، احتمال رسیدن به مرحله بعدی بسیار کم است.

کومان گفت: “این بازی به ما نشان داده است که ما به ویژه در لیگ قهرمانان چقدر باید پیشرفت کنیم.” این بازی به ما نشان داده است ، به ویژه در این مسابقات ، در برخی موارد ، نقص هایی وجود دارد که در بالاترین سطح قرار دارد.