کد خبر: 1728421/4

زمان: 11:20  
1399/10/10

بازدید: 14,872

آماده باش المپیک دونتسک به آقای گل

آقای گل کنونی لیگ اوکراین در شرایطی که برای تعطیلات سال نوی میلادی به ایران آمده بود، با درخواست باشگاهش برای مذاکره و انتقال زمستانی به صورت ناگهانی تهران را به مقصد کیف ترک کرد.

به گزارش “ورزش سه”، شهاب زاهدی که دومین فصل حضورش در لیگ اوکراین را پشت سر می‌گذارد، در این فصل توانسته با هشت گل زده در صدر جدول گلزنان قرار گیرد. موضوعی که باعث شده تا پیشنهادات جالبی از دیگر تیم‌ها برای جذب وی صورت گیرد.

 

مهاجم سابق پرسپولیس که در ابتدای فصل نیز دو پیشنهاد از سپاهان و پرسپولیس برای بازگشت به لیگ ایران داشت، با توجه به درخواست باشگاه المپیک دونتسک برای رضایتنامه 500هزار دلاری، از این انتقال بازماند. حضور او در ترکیب المپیک دونتسک اما با موفقیت همراه بود و این مهاجم ایرانی توانسته با 8 گل زده در صدر جدول گلزنان حاضر شود.

 

اتفاق مهم اما روز دوشنبه برای او رقم خورد؛ در شرایطی که این بازیکن با توجه به تعطیلات سال نو و تعطیلی لیگ اوکراین به ایران بازگشته بود، با ایمیل فوری باشگاه المپیک دونتسک برای بازگشت به اوکراین مواجه شد. المپیک دونتسک در این ایمیل به زاهدی اعلام کرده با توجه به باقی ماندن تنها نیم فصل از قراردادش با این باشگاه و پیشنهاد 4 باشگاه صدرنشین لیگ اوکراین و در مسیر درآمدزایی این باشگاه باید در اوکراین حضور یافته و مذاکرات برای انتقال را دنبال کند.

 

 

دیناموکیف، شاختاردونتسک، زویا و دسنا چهار تیم بالانشین لیگ اوکراین هستند که پیشنهاد رسمی خود را به باشگاه المپیک دونتسک برای به خدمت گرفتن شهاب زاهدی ارسال کرده‌اند. این در حالیست که این بازیکن با اعلام باشگاهش از دو تیم پرتغالی و بلژیکی نیز پیشنهاد دریافت کرده اما با رد آنها با توجه به حضور در صدر جدول آقای گلی، قصد دارد چالش خود را برای دستیابی به این عنوان تا پایان فصل در لیگ اوکراین دنبال کند.

 

با این حال موضوع مهم برای شهاب زاهدی که در مسیر آقای گلی قرار دارد این است که بتواند در تیمی حضور یابد که همچنان شانس بالای فیکس بودن و رقابت برای آقای گلی را دنبال کند. نکته جالب دیگر اینجاست که باشگاه زویا نیز که به این بازیکن پیشنهاد داده، از یک بازیکن ایرانی دیگر نیز سود می‌برد. اللهیار صیادمنش، مهاجم سابق استقلال که بعد از تجربه حضور در لیگ ترکیه اکنون به زویا پیوسته است. 

 

شهاب زاهدی بعد از دریافت پیام باشگاه المپیک دونتسک روز گذشته تست کرونای خود را پشت سر گذاشت و بلافاصله با تهیه بلیت کیف، راهی اوکراین شده تا امروز در مذاکره با باشگاه‌های خواهان خود شرایط برای انتقال زمستانی را دنبال کند و باید دید طی ساعات آتی چه تصمیمی خواهد گرفت.