کد خبر: 1728701/29

زمان: 16:11  
1399/10/11

بازدید: 7,947

گزارش؛

میهمانی شلوغ و پرجمعیت شب کریسمس نیمار در ریو حواشی خاص خود را برای این ستاره برزیلی به همراه داشت.

به گزارش “ورزش سه”، برزیل یکی از کشورهایی محسوب می‌شود که طی ماه های اخیر به شدت با ویروس کرونا درگیر بوده است. بیش از 200 هزار نفر در این کشور جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داده اند و هنوز هم شرایطش با بهبود قابل توجهی مواجه نشده است.

 

 

 

 

در چنین شرایطی نیمار فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که بارها به خاطر مسائل مختلف حاشیه ساز شده بود، در ویلای خود در ساحل ریو میهمانی شلوغی در شب کریسمس ترتیب داد که 500 نفر در آن حاضر بودند و قرار است در شب سال نوی مسیحی نیز این اتفاق تکرار شود. برخی منابع ادعا کرده اند میهمانی در تمام شب های اخیر نیز برقرار بوده است.

 

 

 

 

دادستانی ریودوژانیرو پرونده ای در همین رابطه باز کرده و قرار است تحقیقات مفصلی در مورد میهمانی نیمار شروع کند. ستاره برزیلی نیز مورد پرسش قرار خواهد گرفت. او باید پاسخگو باشد که در این میهمانی شرایط رعایت موارد ایمنی و بهداشتی چگونه بوده و در دوران پاندمی کرونا چگونه او توانسته میزبان 500 نفر باشد.

این در حالی است که دولت برزیل برگزاری میهمانی در ملک خصوصی را مجاز می داند و از این حیث نیمار مرتکب تخلف نشده است. نیمار چند روز دیگر و پس از اتمام تعطیلات به پاریس باز خواهد گشت.