کد خبر: 1728932/4

زمان: 08:13  
1399/10/13

بازدید: 5,525

برنامه آماده‌سازی بلان به مدافع ایرانی

سرمربی الریان قصد ندارد از مدافع ایرانی تیمش در بازی این هفته سود ببرد تا شرایط آمادگی او برای دیدارهای آتی را بالا ببرد.

به گزارش “ورزش سه”، شجاع خلیل زاده که چندی پیش دچار آسیب دیدگی مچ پا شده بود، با اعلام رسانه‌های قطری احتمالا در جدال این هفته تیمش نیز با استراحت مواجه خواهد شد تا برای ادامه مسابقات با آمادگی مطلوب شرایط همراهی این تیم را داشته باشد.

 

الریان قطر این هفته برابر السیلیه که به تازگی رامین رضاییان را به خدمت گرفته قرار خواهد گرفت اما لوران بلان، سرمربی فرانسوی و نامدار این تیم قصد داد به شجاع خلیل زاده مدافع ایرانی اش که به تازگی از بند مصدومیت مچ پا خلاصی یافته استراحت بدهد تا او را با ریسک کمتری در دیدارهای آتی در اختیار داشته باشد.

 

الریان هفته آینده به مصاف الغرافه خواهد رفت و باید دید شجاع خلیل زاده شرایط همراهی تیمش را در این بازی به دست خواهد آورد یا خیر. در شرایط فعلی که تقابل او با رامین رضاییان در ترکیب دو تیم الریان و السیلیه مهیا نشده است.

 

رامین رضاییان بعد از جدایی از الدحیل به تازگی پیراهن السیلیه را بر تن کرده و انتظار می‌رفت در اولین نمایش خود با پیراهن آبی این تیم مقابل شجاع خلیل زاده به دنبال موفقیت تیمش باشد. خلیل زاده امیدوار است با تدابیر کادرپزشکی خیلی زود شانس بازگشت به ترکیب اصلی را به دست بیاورد.