به گزارش “ورزش سه”، سعید آقایی در دقایق پایانی دیدار با ذوب آهن و در تنش لفظی با بازیکن حریف با کارت قرمز داور مواجه شد تا دیدار حساس این هفته مقابل تیم سابق خود را از دست بدهد و یک حسرت بزرگ برای او شکل گیرد.

 

آقایی که در نقل و انتقالات تابستانی به پرسپولیس پیوسته، تاکنون به جز یک بازی آسیایی که دچار مصدومیت شده بود، در دیگر بازی‌ها به طور کامل برای این تیم به میدان رفته بود. اکنون با محرومیت این بازیکن، باید دید یحیی گل محمدی چه برنامه‌ای برای سمت چپ دفاعی‌اش خواهد داشت.

 

از علی شجاعی، محمد انصاری و حتی وحید امیری به عنوان گزینه‌های احتمالی حضور در سمت چپ دفاعی در دیدار حساس مقابل سپاهان یاد می‌شود. دیداری که پرسپولیسی ها امیدوارند به روند تکراری تساوی های خود خاتمه دهند و با امیدواری بیشتر آماده جدال دربی شوند.

 

 

علی شجاعی وینگر چپ تازه به خدمت گرفته شده سرخپوشان در این فصل فرصت کمی برای خودنمایی به دست آورده است. بازیکن سابق نساجی و تیم امید ایران که از قدرت تکنیکی، سرعت بالا و ارسال مناسب برخوردار است، بیگانه با پست دفاع چپ نیست اما میل بالای هجومی او شاید باعث شود تا در ضدحملات شرایط برای سرخپوشان سخت شود.

 

محمد انصاری که سرنوشت عجیبی برای ادامه همکاری با پرسپولیس در این فصل دنبال کرده، بعد از مدت‌ها دوری از میادین به دلیل مصدومیت و عمل جراحی اکنون مدتی است که به تمرینات گروهی اضافه شده اما اولین بازی او بعد از نزدیک به هشت ماه دوری، شاید یک چالش بزرگ برابر سپاهان محسوب شود.

 

وحید امیری نیز دیگر گزینه سمت چپ دفاعی خواهد بود. وینگر ملی‌پوش پرسپولیس مدتی است که به عنوان مهاجم برای سرخ‌ها به میدان می‌شود اما تجربه بازی در سمت چپ دفاعی را هم دارد. با این حال کمبود بازیکن در خط حمله شاید او را گزینه‌های جانشینی سعید آقایی برابر سپاهان خط بزند. باید دید یحیی در آخرین تمرین تیمش پیش از جدال با سپاهان چه برنامه ای را دنبال خواهد کرد و به کدام گزینه می‌رسد.