به گزارش “ورزش سه”، استقلال این روزها در حال آماده سازی خود برای دیدار مهم در برابر آلومینیوم اراک است. پس از عملکرد خوب تیم فکری در سه دیدار متوالی، حالا آنها می توانند در تهران به میدان بروند.

با توجه به در پیش بودن شهرآورد بزرگ تهران، داریوش شجاعیان و شیخ دیاباته برای این دیدار در دسترس فکری هستند و سرمربی استقلال می تواند آنها را مقابل حریف اراکی خود به میدان بفرستد تا آنها در شرایط بازی قرار بگیرند.

دیاباته که از مدت ها پیش در تمرینات گروهی و بازی های درون تیمی حضور داشت و حتی موفق به گلزنی نیز شد ولی فکری روی آقای گل فصل گذشته لیگ برتر ریسک نکرد و او را با خود به سیرجان نبرد تا دیاباته برای دربی خودش را آماده کند.

داریوش شجاعیان طی دو روز گذشته در تمرینات گروهی و فوتبال درون تیمی استقلال حاضر بود تا مشخص شود مصدومیتش رفع شده و می‌تواند آبی ها را همراهی کند. بر این اساس شجاعیان برای مسابقه با آلومینیوم اراک نیز در روز دوشنبه مشکلی ندارد و با صلاحدید کادرفنی می‌تواند به میدان برود.

اما محمد نادری همچنان زیر نظر کادرپزشکی و به صورت اختصاصی در حال تمرین است و بعید به نظر می رسد او برابر آلومینیوم به میدان برود و تمام تمرکز کادرفنی و کادرپزشکی، رسیدن نادری به دربی مقابل پرسپولیس است.

به هر حال باید منتظر ماند و دید در اندیشه های محمود فکری چه می گذرد ولی احتمال می رود برای اینکه دیاباته و شجاعیان در جریان بازی قرار بگیرند، حداقل برای دقایقی از آنها در برابر آلومینیوم استفاده شود.

استقلال و آلومینیوم اراک روز دوشنبه و از ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می روند.