کد خبر: 1728782/52

زمان: 23:30  
1399/10/11

بازدید: 18,233

کلارنس سیدورف عکسی را در صفحه اینستاگرام خود در حال تمرین کنار ویرژیل فن دایک به اشتراک گذاشت.

به گزارش “ورزش سه”، در آغاز فصل و دقایق ابتدایی دربی مرسی ساید بود که در یک کش و قوس درون محوطه جریمه اورتون برخورد سفت و سختی بین جردن پیکفورد و ویرژیل فن دایک به وجود آمد؛ اتفاقی که باعث شد مدافع هلندی لیورپول بعد از احساس درد فراوان زمین مسابقه را ترک کند.

 
بلافاصله بعد از این اتفاق مشخص شد که یکی از بهترین مدافعان دنیا و مهره کلیدی تیم یورگن کلوپ با مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی روبرو شده و باید چند ماه به دور از میادین باشد؛ موضوعی که هواداران لیورپول را در یک شوک بزرگ فرو برد.

 

با این حال برخی اخبار حاکی از آن است که ریکاوری مدافع هلندی بهتر از حد انتظار پیش رفته و ممکن است او در مقطع پایانی فصل آماده حضور در میادین باشد. در همین ارتباط کلارنس سیدورف، ستاره سابق تیم ملی هلند و هم وطن فن دایک تصویری را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که نشان می دهد او با این بازیکن تمرین کرده است.

 

کلارنس سیدورف در اینستاگرام خود نوشت: ” من امروز به برخی تمرینات کاپیتان ویرژیل فن دایک اضافه شدم. خوشحالم که مشاهده کردم عزم و تلاش او برای بازگشت به میادین قوی‌تر از قبل است. در این نوع چالش‌ها صبر و تمرکز برای موفقیت از اهمیت بالایی برخوردار است. همین گونه ادامه بده برادر.”