کد خبر: 1729086/42

زمان: 21:21  
1399/10/13

بازدید: 8,300

سون هیونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام مدعی شد دیدار مقابل لیدزیونایتد بسیار دشوار بوده است.

به گزارش “ورزش سه”، امروز تاتنهام موفق شد با ارائه نمایشی درخشان با سه گل لیدزیونایتد را مغلوب کرده و خود را به رتبه سوم جدول لیگ برتر برساند. اما امروز روز ویژه ای برای سون هیونگ مین بود و او موفق شد گل شماره 100 خود را برای تاتنهام به ثمر برساند. حالا سون هیونگ مین در مورد این دستاورد و البته همکاری فوق العاده در ماه های اخیر با هری کین صحبت کرده است.

 

 

سون هیونگ مین گفت: “بازی واقعا دشواری پیش رو داشتیم و ما از کیفیت لیدزیونایتد باخبر بودیم. آنها تیم فوق العاده ای هستند، اما ما سه بار موفق به گلزنی شده و دروازه خود را نیز بسته نگه داشتیم، پس شروع سال جدید برای تاتنهام فوق العاده بود.”

 

سون هیونگ مین در مورد به ثمر رساندن 100 گل برای اسپرز گفت: “من از رسیدن به دستاورد بسیار خوشحال بوده و از هم تیمی هایم سپاسگزارم. من این کار را به تنهایی انجام ندادم و برای این موفقیت بزرگ به کمک زیادی نیاز داشتم. من و هری کین مدت هاست برای افرایش قدرت همکاری مان در زمین تلاش کرده و به دنبال بهبود کیفیت خود هستیم. البته من امروز موفق نشدم به هری کین پاس گل بدهم و به همین دلیل کمی ناراحتم. من و او از موقعیت یکدیگر خبر داریم، اما گاهی در میدان با هم صحبت می کنیم و برخی اوقات نیز این همکاری به صورت تله پاتی ایجاد می شود.”