کد خبر: 1728939/50

زمان: 09:30  
1399/10/13

بازدید: 3,707

سولسشر بعد از پیروزی یونایتد بر استون ویلا و هم امتیاز شدن با لیورپول صدرنشین از عملکرد پل پوگبا ستاره این تیم تقدیر کرد و گفت پوگبا روز به روز بهتر می شود.

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد دیشب در خانه خود موفق شد استون ویلا را 2-1 شکست دهد تا با رسیدن به امتیاز 33 با لیورپول صدرنشین از نظر امتیازی برابر شود و به لطف تفاضل گل کمتر در رتبه دوم بایستد. سولسشر در پایان بازی از عملکرد تیمش تقدیر کرد و به خصوص به ستایش پل پوگبا پرداخت.

 

پل پوگبا مدت ها است با انتقادات زیادی همراه بوده و به خصوص در چند ماه اخیر که با مصدومیت و بیماری دست و پنجه نرم می کرد از سوی عده زیادی از کارشناسان و هواداران به عنوان ستاره ای که جایی در یونایتد ندارد معرفی می شد. پوگبا اما دیشب یکی از بازیکنان برجسته یونایتد بود که نقش مهمی در این پیروزی داشت.

 

 

سولسشر در پایان بازی گفت:” پوگبا روز به روز بهتر و بهتر می شود. او هر روز آماده تر از قبل است. پل امروز عالی بازی کرد. استون ویلا یک تیم فیزیکی است و پل از آن بازیکنانی است که می تواند بازیکنان فیزیکی حریف را نگه دارد و در حفظ توپ به نفع ما نقش مهمی بازی کند”.

 

سرمربی یونایتد در ادامه با ستایش از عملکرد تیمش گفت:” گرفتن سه امتیاز همیشه خوشحال کننده است. عملکرد ما خوب بود و توانستیم فرصتهای گلزنی زیادی خلق کنیم. در انتهای بازی یک سیو خوب داشتیم و اریک بیلی دفاع عالی ای کرد که می توانم بگویم این دو حرکت دفاعی عالی باعث شد دو امتیاز بازی را از دست ندهیم”.