کد خبر: 1728466/29

زمان: 15:10  
1399/10/10

بازدید: 29,059

لوئیس سوارز میرامونته بازیکن سابق بارسا و تنها اسپانیایی برنده توپ طلا به شدت از شیوه بازی تیم محبوبش برابر ایبار عصبانی بود.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا شب گذشته در نوکمپ مقابل ایبار با تساوی 1-1 متوقف شد. آبی اناری ها در نیمه اول بدشانس هم بودند. دقیقه 7 مارتین برایثویت پنالتی را با بی دقتی به بیرون زد و دقایقی بعد گل او به دلیل آفساید توسط وی ای آر مردود اعلام شد. در نیمه دوم بارسا گل اول را دریافت کرد ولی عثمان دمبله توانست کار را به تساوی بکشاند و همین نتیجه تا پایان باقیماند.

 

 

 

 

لوئیس سوارز میرامونته که به عنوان کارشناس برای کادناسر فعالیت می کند، پس از توقف بارسا که فاصله این تیم با صدر را احتمالا بیشتر خواهد کرد، گفت:« بارسلونا انگار دیگر یک باشگاه جدی نیست و تبدیل به یک شوخی شده است. هیچکس غیر از برایثویت نبود پنالتی بارسا را بزند؟ سوال من این است که چرا آنتوان گریزمان پشت ضربه پنالتی نرفت؟ او شایسته تر از برایثویت بود ولی این نشانه خوبی از وضعیت فعلی بارسلوناست که در آن هیچکس در جای خود قرار ندارد.»

 

 

 

 

سوارز ادامه داد:« امشب بار دیگر ثابت شد که بارسای بدون مسی می تواند چه فاجعه ای باشد. او فوق ستاره ای است که تفاوت ها را رقم می زند و اگر برود، بارسا بدون او روزهای دشواری را پیش رو خواهد داشت. ستاره های بزرگ وقتی نیستند، غیبت شان همینقدر محسوس است. یک نفر به من بگوید امشب بازیکنان بارسا چه کار خاصی انجام دادند؟ فرانکی دی یونگ از زمانی که به بارسا پیوسته کدام کار مهم را انجام داده؟ فقط یک نمونه از تاثیرگذاری او را به من بگویید.»