کد خبر: 1729911/29

زمان: 18:50  
1399/10/17

بازدید: 13,227

ادعای فرانس فوتبال

رقبای بارسلونا برای جذب ستاره هلندی لیون افزایش یافت ولی باشگاه کاتالان همچنان خوشبین به جذب اوست.

به گزارش “ورزش سه”، ممفیس دیپای کاپیتان لیون تابستان تلاش زیادی کرد تا از این باشگاه جدا شده و راهی بارسلونا شود. لیون اما روی او 25 میلیون یورو قیمت گذاشت تا در نهایت باشگاه کاتالان به دلیل مشکلات اقتصادی و به خصوص منصرف شدن عثمان دمبله از جدایی نتواند دیپای را جذب کند.

بارسا همچنان علاقه مند به جذب دیپای است و رونالد کومان سرمربی باشگاه او را به طور قطعی برای خط حمله تیمش می خواهد. از قرارداد دیپای با لیون کمتر از شش ماه باقیمانده است.

 

 

 

 

اخیرا رئیس باشگاه لیون ابراز امیدواری کرد که دیپای تا پایان فصل بماند و شب گذشته رودی گارسیا سرمربی لیون هم گفت که دیپای تا پایان فصل ماندنی است.

 

در شرایطی که بارسا به دلیل مشکلات مالی شاید نتواند به دیپای در زمستان پیشنهاد بدهد، گفته می شود سه باشگاه ایتالیایی اینتر، یوونتوس و میلان برای جذب دیپای ابراز علاقه کرده اند. این ادعایی است که امروز فرانس فوتبال مطرح کرد. پیش از این نیز گزارش داده بودند که پی اس جی قصد دارد برای جذب دیپای اقدام کند.

در بارسلونا اما اطمینان دارند که پس از توافق شفاهی با دیپای در تابستان، او پیشنهادات دیگرش را رد خواهد کرد و منتظر پیشنهاد رسمی باشگاه کاتالان می ماند.