کد خبر: 1728825/50

زمان: 12:22  
1399/10/12

بازدید: 12,338

باشگاه برایتون به دنبال جذب سرخیو رومرو دروازه بان مغضوب منچستریونایتد است و رومرو به احتمال زیاد به علیرضا جهانبخش همبازی خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، رسانه‌های انگلیسی می گویند باشگاه برایتون به دنبال جذب سرخیو رومرو دروازه بان منچستریونایتد است. دیلی میل می گوید برایتون به مت رایان سنگربان فعلی این تیم اعلام کرده که آزاد است و می تواند این تیم را ترک کند.

 

 

مت رایان از ماه دسامبر و بعد از تساوی برایتون مقابل فولام توسط گراهام پاتر به سنگربان ذخیره تبدیل شده و جای خود را به رابرت سانچس داده بود. حالا هم که مدیریت باشگاه به او اعلام کرده می تواند به دنبال تیمی جدید بگردد.

 

اما گزارشها حاکی از این است که برایتون قصد ندارد با رابرت سانچس به عنوان سنگربان اول ادامه بدهد و به عنوان جانشین مت رایان، سرخیو رومرو دروازه بان آرژانتینی منچستریونایتد را هدف گرفته که در این تیم با بی‌مهری مواجه شده است.

 

برایتون به دنبال جانشین کردن رومرو به جای سانچس است که در حال حاضر درون دروازه برایتون می ایستد

 

رومرو از شروع فصل جاری تا امروز حتی در فهرست بازیکنان یونایتد که پیش از بازی‌ها توسط اوله گنار سولسشر اعلام می شود جایی نداشته است. او در این فصل جایش را به عنوان دروازه بان دوم یونایتد به دین هندرسون داده.