به گزارش “ورزش سه”، در حالیکه امشب نبرد حساس دو تیم یوونتوس و میلان در استادیوم سن سیرو برگزار خواهد شد، اینتر می توانست با برتری مقابل سمپدوریا موقتا راهی صدر جدول شود، اما این اتفاق رخ نداد و آنها 1-2 و با دو گل آنتونیو کاندروا و کیتا بالده، دو بازیکن سابق خود مغلوب میزبان شدند.

 

اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هشت و روی پاس الکسیس سانچس می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه اشلی یانگ در آستانه ورود به دروازه توسط آئودرو مهار شد.

 

سه دقیقه بعد اینتر صاحب یک ضربه پنالتی شده و می توانست گل اول را وارد دروازه تیم میزبان کند، اما ضربه الکسیس سانچس توسط آئودرو مهار شد و این فرصت طلایی از دست رفت، روی ریباند اشلی یانگ می توانست دروازه را باز کند، اما ضربه او به دیرک برخورد کرد.

 

اما در دقیقه 14 و روی ارسال آنتونیو کاندروا در موقعیت ایستگاهی بود که سمپدوریا فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما ضربه سر تونلی به دیرک دروازه اینتر برخورد کرد.

 

 

اما در دقیقه 22 این بار سمپدوریا با برخورد توپ به دست لائوتارو مارتینز صاحب یک ضربه پنالتی شد که کاندورا توپ را تبدیل به گل کرد و میزبان با یک گل پیش افتاد.

در ادامه باز هم این سمپدوریا بود که مالک توپ و میدان بود و در دقیقه 37 این تیم باز هم به گل رسید. روی ارسال زمینی دامسگارد و غفلت مدافعان اینتر، ضربه کیتا بالده از مرکز محوطه به دست سمیر هندانوویچ خورد و وارد دروازه اینتر شد.

 

در دقیقه 45 الکسیس سانچس بعد از گذر از دو مدافع سمپدوریا می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما آئودرو ضربه او را مهار کرد و نیمه نخست با برتری 0-2 سمپدوریا به اتمام رسید.

 

در دقیقه 55 و روی ارسال کاندورا به دیرک دورتر بود که این بار جانکتو فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او با عکس العمل سمیر هندانوویچ همراه شد.

 

اما در دقیقه 64 اینتر اختلاف را به حداقل رساند. روی ارسال کرنر مارسلو بروزوویچ از سمت چپ، استفان دی فرای با ضربه سر موفق شد دروازه سمپدوریا را باز کند.

 

 

دقایقی بعد این بار روملو لوکاکوی تازه وارد صاحب بهترین فرصت برای زدن گل تساوی اینتر شد، اما ضربه سر تماشایی او با عکس العمل تماشایی آئودرو همراه شد.

 

در دقیقه 83 همان حرکت تکرار شد و این بار ایوان پریشیچ می توانست گل دوم اینتر را وارد دروازه سمپدوریا کند، اما ضربه سر او دقیق نبود و از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقایق پایانی تلاش اینتر برای گلزنی نتیجه نداد و آنها 1-2 مغلوب سمپدوریا شدند.