به گزارش مجله ورزشی فوتوب، عباس چمنیان درباره بازی فردا تراکتور و سایپا اظهار داشت: با شروع برنامه 3 هفته اول نیمه دوم ، تقریبا هیچ تفاوتی بین نیمه اول و دوم لیگ وجود ندارد ، فردا یک فصل بسیار مهم است . “تیم ما یک تیم جوان است و انگیزه داشتن بازیکنان خوب را دارد که بازی را برای ما دشوار می کند. امیدوارم از بازی بعدی استفاده کنم و ترفندها و برنامه های تمرینی خود را عملی کنیم.

وی ادامه داد: از همه مهمتر اینکه ، ما در میانه فصل نحوه گفتگو درباره نتایج را تغییر دادیم و این س peopleال افراد علاقه مند را نگران می کند و آنها کاملا درست می گویند. تراکتور یک تیم منظم نیست ، تیم ما یک تیم اختصاصی است و بازیکنان زیادی دارد ، آنها مسئولیت همه عناصر تیم را افزایش می دهند ، از مدیریت گرفته تا کادرفنی و بازیکنان. در بازی با سایپا بازیکنان می توانند در مدت نود دقیقه با تمرکز بالا همراه با احساس مسئولیت ، مهارت و مهارت خود را نشان دهند و امیدوارم بهترین امتیاز را کسب کنیم. در بازی های قبلی ، برخلاف عملکرد بازی ، ما نمی توانستیم از خوبی های خود استفاده کنیم اما امتیازات مهمی نیز کسب نکردیم.

مربی تراکتورسازی گفت: “تیم ما در بازی های خارجی بهتر عمل کرد.” ما برنده 4 پیروزی در مسابقات اتومبیلرانی بودیم. داوران تیم خوبی برای بازی فردا هستند. امیدوارم گزینه های خوب و سایپای آنها یک بازی خوب و مهیج برای مخاطبان باشد و منجر به پایان تراکتور شود.

چمنیان درباره بازیکنان مصدوم و مفقود تیمش در بازی با سایپا گفت: خوشبختانه ما محروم نیستیم و تنها بازیکن آسیب دیده آکاشه خامزاوی است که دیروز با ما تمرین کرد. من فکر می کنم اگر درمان او کامل شود می توانیم از این فرصت استفاده کنیم.