به گزارش مجله ورزشی فوتوب، امامعلی  درباره پیروزی تیم مقابل ماشین سازی گفت: “برخلاف تصور برخی ، این یک بازی ساده در مقابل شتی بود و ما می دانستیم که حریف برای گرفتن امتیاز چه می کند.” روز سختی را پشت سر گذاشتیم اما من سرانجام از گرفتن سه امتیاز مهم از این بازی خوشحال شدم و اگرچه تیم حریف برای ما دردسرساز شد ، خوشبختانه ما به حقوق خود رسیدیم.

برتری سه امتیازی تیمش در این مسابقه ، پس از ورود به زمین ، در این زمینه تأکید کرد: وقتی به زمین می رفتم انگیزه زیادی برای توپ ها داشتم و آن گل نتیجه تلاش بازیکنان بود. زدن یک گل سه امتیازی همیشه سرگرم کننده است و من بسیار خوشحالم که آن را به ثمر رساندم. امیدوارم در بازی های بعدی نیز برای تیم من موثر باشد.

امامالی نتایج خوب تیمش در چند هفته گذشته را فاش کرده است: ما در ابتدای لیگ نتایج خوبی نگرفتیم اما ناراضی بودیم. مسی هنوز به لیگ برتر نرسیده است و من گفتم تیم ما برای اثبات خود به زمان نیاز دارد. ما به آینده امیدوار بودیم و اکنون نشان داده ایم که تیمی با کیفیت هستیم. امیدوارم با این نتایج ادامه دهیم.

مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان همچنین در مورد بازی قبلی خود مقابل پیکان و تقابل با تیم سابقش اظهار داشت: بازی با پیکان نیز بازی سختی است و آنها نشان داده اند که تیم خوبی هستند اما هدف ما پیروزی در این بازی است. بیایید موقعیت خود را در جدول بهبود بخشیم.