به گزارش مجله ورزشی فوتوب، کیلیان امباپه شب گذشته (جمعه) پاری سن ژرمن در هفته بیست و یکم لیگ قهرمانان فرانسه توانست با گل 4 بر صفر دو گل به ثمر برساند و پس از آن در مورد آینده شغلی خود صحبت کردند. قرارداد فعلی هم به رئال مادرید و هم به لیورپول مهاجم فرانسوی نگاه می کند که در پایان ژوئن 2022 به پایان می رسد و هر دو پاری سن ژرمن در تلاشند قرارداد را تمدید کنند.

امباپه ، 22 ساله ، در مصاحبه ای با کانال TF1 فرانسه پس از جلسه گفت: “قبلاً از من همین سال پرسیده شده بود.” ما در حال مذاکره با باشگاه برای یافتن یک پروژه هستیم. من به آینده شغلی خود فکر می کنم زیرا اگر قرارداد جدیدی امضا کنم برای مدت طولانی خودم سرمایه گذاری خواهم کرد.

وی افزود: “من از حضور در پاری سن ژرمن بسیار خوشحالم. هواداران و باشگاه همیشه به من کمک کرده اند. من در مورد کارهایی که می خواهم انجام دهم و جایی که می خواهم در آن باشم فکر می کنم تا چند سال آینده. به این فکر می کنم ، سعی نمی کنم زمان یا چیز دیگری بخرم. اگر من یک معامله جدید انجام دهم ، می مانم ، بنابراین باید در مورد آن فکر کنم.

مائوریسیو پوچتینو ، سرمربی پاری سن ژرمن پس از بازی گفت: “من اینجا نیستم تا در مورد نظرات بازیکنانم صحبت کنم ، اما واضح است که کیلیان اظهارات محکمی می کند.” او بازیکن مهمی برای پاری سن ژرمن است و امیدوارم که او سال های زیادی در کنار ما باشد.