کد خبر: 1729831/50

زمان: 13:05  
1399/10/17

بازدید: 7,962

ژوزه مورینیو بعد از صعود تاتنهام به فینال جام اتحادیه از سون هیونگ مین ستاره کره ای تیمش به شدت تمجید کرده و از او به عنوان فوتبالیستی خاص و انسانی ویژه یاد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، سون هیونگ مین مهاجم کره ای تاتنهام دیشب در نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس باز هم برای تیمش گلزنی کرد تا در پیروزی 2-0 اسپرز و راه یابی تیم مورینیو به فینال این تورنمنت نقش داشته باشد. مورینیو در پایان بازی فرصت را برای ستایش از این ستاره کره ای غنیمت دانست و به تعریف و تمجید از او پرداخت.

 

 

تاتنهام در حالی برنتفورد را 2-0 شکست داد که گلهای این تیم توسط موسی سیسوکو و سون هیونگ مین به ثمر رسید. در این فصل تنها یک بازیکن دیگر تاتنهام، هری کین کاپیتان این تیم تعداد گلهایی بیشتر از سون به ثمر رسانده است. سون تا این لحظه 16 گل برای تاتنهام زده و تعداد گلهای هری کین 17 گل بوده است.

 

 

مورینیو در پایان بازی در ستایش خود از ستاره کره ای گفت:” سون واقعا متواضع است. این نشان می دهد او چه شخصیت انسانی والایی دارد. بعضی ها اینطور نیستند. ولی او تنها به تیم فکر می کند نه به خودش. ما به بازیکنانی مثل او واقعا نیاز داریم. سون هیونگ مین هم یک فوتبالیست خاص و هم یک انسان ویژه است”.