کد خبر: 1728597/52

زمان: 22:20  
1399/10/10

بازدید: 28,313

به نظر می‌رسد بر خلاف شایعات مطرح شده ریکی پویج در نقل و انتقالات ژانویه بارسلونا را ترک نخواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، انتظار می رفت که بعد از انتخاب رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا این هلندی به جوانان تیمش اعتماد ویژه ای داشته باشد. همچنین در این بین به نظر می رسید ریکی پویج استعداد فوق العاده لاماسیا نقش ویژه ای در بارسلونای تحت هدایت رونالد کومان ایفا کند.

 

با این حال چندی پیش نشریات اسپانیایی و کاتالانی مدعی شدند که کومان در کمال ناباوری به پویج اعلام کرده که در تیم او نقشی ندارد و می‌تواند بارسا را ترک کند؛ موضوعی که حتی به تایید خود سرمربی هلندی نیز رسید و او در مصاحبه ای اعلام کرد که در صورت ماندن این بازیکن جوان در بارسا به او خیلی بازی نخواهد رسید بنابراین بهتر است به شکل قرضی جدا شود.

 

 

 

 

با این حال پدیده جوان بلوگرانا ترجیح داد در این تیم بماند و مطابق انتظار او تا به اینجای فصل نتوانسته بازی های زیادی در ترکیب تیم تحت هدایت رونالد کومان انجام دهد و به همین خاطر طی هفته‌های گذشته شایعاتی در رابطه با جدایی او مطرح شده است اما حالا فابریتزیو رومانو خبرنگاران مطرح اسکای اسپورتس مدعی شده که این بازیکن در ژانویه از جمع آبی اناری ها جدا نخواهد شد و حتی قرارداد او تا سال 2023 تمدید می‌شود.