کد خبر: 1728909/42

زمان: 22:01  
1399/10/12

بازدید: 39,817

امکان بازگشت گراتزیانو پله، مهاجم باتجربه و ایتالیایی به سری آ وجود دارد.

به گزارش “ورزش سه”، علاقمندان به فوتبال ایتالیا خاطرات چندان خوبی از گراتزیانو پله ندارد و آخرین بار نام او را از رقابت های یورو 2016 به خاطر می آورند. این بازیکن در ضربات پنالتی دیدار تبم ملی ایتالیا مقابل آلمان پشت توپ قرار گرفته و به سبکی عجیب و با دورخیزی طولانی مدت، در نهایت توپ را به آسمان زد و شاگردان آنتونیو کونته در مقابل ژرمن ها مغلوب شدند. اما حالا سایت گل خبر از احتمال انتقال گراتزیانو پله به یوونتوس داده است.

 

 

یوونتوس در حال بررسی انتقال شرایط گراتزیانو پله، بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا است و می خواهد این مهاجم باتجربه را در هفته های آتی جذب کند. آندره پیرلو به دنبال تقویت تقویت خط حمله در پنجره نقل و انتقالات ژانویه بوده و البته گراتزیانو پله، مهاجم 35 ساله شاندونگ چین به تعدادی دیگر از باشگاه های سری آ از جمله میلان و اینتر نیز پیشنهاد شده است.

 

یوونتوس در حال حار تنها آلوارو موراتا را به عنوان مهاجم نوک در اختیار دارد و گراتزیانو پله می تواند در ادامه فصل به عنوان گزینه جانشین در رختکن بیانکونری حضور یابد. یوونتوس در روزهای ابتدایی فصل جدید و با حضور پیرلو روی نیمکت نتایج چندان خوبی نگرفته و در حال حاضر با 10 امتیاز اختلاف نسبت به میلان صدرنشین در رتبه ششم جدول سری آ قرار گرفته است.