کد خبر: 1727846/50

زمان: 13:09  
1399/10/07

بازدید: 9,461

رائول خیمنز ستاره ولوز که از زمان مصدومیت شدید و شکستن جمجمه‌اش دور از میادین بوده امروز در بازی مقابل تاتنهام به ورزشگاه برمی گردد.

به گزارش “ورزش سه”، رائول خیمنز که ماه گذشته در جریان دیدار تیمش ولوز مقابل آرسنال با مصدومیتی بسیار شدید و نگران کننده مواجه شده و دچار شکستگی جمجمه شده بود امروز در دیدار ولوز و تاتنهام در ورزشگاه خانگی تیمش حضور خواهد داشت.

 

 

خیمنز مکزیکی در ماه نوامبر و در دیدار تیمش مقابل آرسنال از ناحیه سر با داوید لوئیز بازیکن آرسنال برخورد شدیدی داشت که شرایط نگران کننده ای را بوجود آورد.

 

لحظه برخورد سر با سر خیمنز و داوید لوئیز در دیدار دو تیم ولوز و آرسنال که جمجمه خیمنز را شکست

 

بر اساس گزارش روزنامه انگلیسی تلگراف، خیمنز که در آن بازی دچار شکستگی جمجمه شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود بعد از مدتها تحت نظر بودن توسط پزشکان امروز برای بازی ولوز مقابل تاتنهام که در ورزشگاه خانگی ولورهمپتون برگزار می شد به ورزشگاه آمده و بازی را از اتاقک وی آی پی تماشا خواهد کرد.

 

ورزشگاه مولینکس آماده دیدار ولوز با تاتنهام و حضور خیمنز در استادیوم

 

البته خیمنز پیش از این برای دیدار با هم تیمی هایش به مجموعه تمرینی ولوز سرکشی کرده و با هم بازی های خود خوش و بش کرده بود. اما او تا حالا برای دیدن بازی تیمش به استادیوم مولینکس نرفته بود. حضور او نگرانی بازیکنان و  کادر فنی ولورهمپتون و هواداران این تیم را برطرف کرده و آنها را به بازگشت خیمنز به ترکیب تیم شان امیدوارتر می کند.