کد خبر: 1729089/52

زمان: 21:45  
1399/10/13

بازدید: 22,545

برونو فرناندز، ستاره پرتغالی منچستریونایتد می‌گوید که هیچ شکی در توانایی های بالای پل پوگبا وجود ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، به نظر نمی رسد کسی به توانایی‌های پل پوگبا شک داشته باشد اما او در دوره دوم حضور خود در منچستر یونایتد نتوانسته این قابلیت ها را به نمایش بگذارد و به همین خاطر با انتقاداتی روبرو شده است؛ موضوعی که باعث شده برخی شایعات درباره جدایی او از جمع شیاطین سرخ نیز مطرح شود.

 

با این حال ستاره فرانسوی در چند بازی اخیر منچستریونایتد بسیار موثر ظاهر شده و شب گذشته در دیدار مقابل استون ویلا موفق شد یک پنالتی از حریف بگیرد تا برونو‌ فرناندز آن را تبدیل به گل کند و تیم اوله گنار سولسشر به سه امتیاز بسیار مهم دست پیدا کند.

 

 

 

 

در همین ارتباط ستاره اولین روزهای منچستریونایتد یعنی برونو‌فرناندز به تمجید از پل پوگبا پرداخته و او را بازیکنی بسیار مهم برای این تیم تلقی کرده است. ستاره پرتغالی در این باره گفت: ” من فکر می کنم پل مقابل استون ویلا عملکرد سطح بالایی ارائه داد. او روی گل اول مهارت زیادی نشان داد و معتقدم که به راحتی در مصاف های یک به یک پیروز می شود.

 

ما از همه توانایی های او آگاه هستیم و به آنها تردیدی نداریم. امیدوارم هواداران نیز به توانایی های پل پوگبا شک نکنند زیرا ما می دانیم او می تواند به میدان برود و به ما کمک کند. از طرفی فکر می کنم که اعتماد به نفس او بازی و بازی بیشتر می‌شود‌.”