کد خبر: 1728764/56

زمان: 19:41  
1399/10/11

بازدید: 10,691

پزشک تیم استقلال می گوید که سبحان خاقانی از مچ پا آسیب دیده و به بازی با آلومینیوم اراک نمی رسد.

به گزارش “ورزش سه”، سبحان خاقانی بازیکن جوان استقلال که در دقیقه 71 دیدار روز گذشته مقابل گل گهر به میدان آمد، دچار آسیب دیدگی شد و در دقیقه 90 از زمین بازی بیرون رفت و متین کریم زاده بجای او به میدان آمد.

بلافاصله پس از آسیب دیدگی خاقانی، کارهای یخ درمانی روی پای او انجام شد و امروز نیز از این بازیکن آسیب دیده آزمایش MRI به عمل آمد تا میزان آسیب دیدگی او مشخص شود.

حالا پزشک تیم استقلال می گوید خاقانی به بازی بعدی این تیم نمی رسد ولی کادر پزشکی آبی پوشان امیدوار است کارهای درمانی را به خوبی پیش ببرد و او به بازی پرسپولیس برسد.

دکتر مهدی سیاهپوش پزشک استقلال، در خصوص وضعیت سبحان خاقانی گفت: این بازیکن از ناحیه مچ پا دچار پیچ خوردگی شده است. اقدامات درمانی برای بازگشت این بازیکن به تمرینات آغاز شده و او در بازی با آلومینیوم غایب خواهد بود اما ما همه تلاش خود را می‌ کنیم تا این بازیکن به دربی برسد.

خاقانی جوان که 2 ماه پیش به استقلال پیوست، در بازی با شهرخودرو از ابتدا به میدان رفت و موفق شد دروازه این تیم را باز کند. او در دیدار مقابل تیم های پیکان، ذوب آهن و گل گهر برای استقلال به میدان رفته است.