به گزارش “ورزش سه”، لیورپولی ها فرصت داشتند تا با پیروزی در این دیدار، فاصله با منچستریونایتد را به سه امتیاز افزایش بدهند اما در نهایت با یک گل شکست خوردند تا اکنون شاگردان اوله‌گنار سولسشر این فرصت را داشته باشند که با پیروزی در دیدار بعدی، صدر جدول را از آن خود کنند.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که این تیم به گل رسید. روی یک ضربه آزاد بود که ارسال جیمز وارد پراوس درون محوطه جریمه لیورپول به دنی اینگس رسید و او از تعلل آلیسون استفاده کرد و با یک ضربه دیدنی، دروازه قرمزها را باز کرد.

 

 

لیورپولی ها بعد از این گل پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که خیلی زود به گل تساوی برسند اما فیرمینو که روی پاس محمد صلاح صاحب موقعیت شده بود، ضربه اش را از کنار دروازه به بیرون زد.

حملات لیورپولی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه 11، روی ضربه کرنر الکساندر آرنولد، توپ پشت محوطه جریمه به هندرسون رسید اما ضربه او دقیقا به جایی رفت که دروازه بان ساوتهمپتون حضور داشت.

تسلط بازیکنان لیورپول بر توپ و میدان ادامه داشت اما در ایجاد موقعیت توفیقی نداشتند. در ادامه بازی متعادل شد تا اینکه در دقیقه 34،روی پاس تیاگو، این سادیو مانه بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه پای راست او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 40، اشتباه هندرسون و توپی که او در زمین خودی از دست داد، یک موقعیت خوب را نصیب بازیکنان ساوتهمپتون کرد ولی ضربه ناتان تلا از کنار دروازه آلیسون به بیرون رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این لیورپولی ها بودند که حملات بیشتری روی دروازه حریف ترتیب دادند و در دقیقه 45، روی ارسال مانه، صلاح می توانست با ضربه سر کار را تمام کند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت و نیمه اول با همان یک گل به سود ساوتهمپتون به پیروزی رسید.

نیمه دوم را لیورپول بهتر آغاز کرد و در دقیقه 47، ارسال خطرناک رابرتسون، می توانست به گل تساوی لیورپول تبدیل شود اما هیچ یک از بازیکنان این تیم نتوانستند از این فرصت استفاده کنند.

چهار دقیقه بعد، شوت جورجینیو واینالدوم درون محوطه جریمه به دست بازیکن ساوتهمپتون برخورد کرد اما داور بعد از استفاده از VAR، پنالتی اعلام نکرد.

 

 

حملات لیورپول ادامه پیدا کرد و در دقیقه 58، روی یک حرکت تیمی خوب، مانه صاحب موقعیت شد اما حضور به موقع استفنز، مانع از باز شدن دروازه میزبان شد. در ادامه بازی متعادل شد تا اینکه در دقیقه 68، روی حرکت خوب فیرمینو پاس او، مانه صاحب موقعیت شد اما این بار هم مدافعان ساوتهمپتون بهتر عمل کردند و این فرصت هم از دست رفت.

چند دقیقه بعد مانه بار دیگر با پاس در عمق عالی رابرتسون صاحب موقعیت شد ولی این بار هم ضربه او دقیقا به جایی رفت که فورستر حضور داشت.

تلاش لیورپولی ها ادامه داشت اما چیزی نمانده بود که در دقیقه 84، تیم میزبان به گل دوم برسد اما ضربه والری که می توانست از خروج اشتباه آلیسون استفاده کند را هندرسون پیش از ورود به دروازه دفع کرد.

حملات شاگردان کلوپ برای رسیدن به گل تساوی در دقایق پایانی هم ادامه پیدا کرد اما در نهایت ثمری نداشت و در نهایت بازی با پیروزی 1-0 ساوتهمپتون به پایان رسید.