کد خبر: 1729098/42

زمان: 23:49  
1399/10/13

بازدید: 25,219

رئال مادرید خواهان اتمام قرارداد قرضی دنی سبایوس، هافبک جوان و اسپانیایی با آرسنال است.

به گزارش “ورزش سه”، دنی سبایوس در ابتدای فصل گذشته و زیر نظر اونای امری شروع درخشانی در ترکیب آرسنال داشته و خیلی سریع تبدیل به بازیکن ثابت این تیم شد. اما هر چه گذشت شرایط برای این بازیکن دشوارتر شد و با ورود میکل آرتتا، دیگر دنی سبایوس معموولا جایگاهی در ترکیب ثابت توپچی ها ندارد. قرارداد قرضی این بازیکن در پایان این فصل با آرسنال به اتمام خواهد رسید.

 

 

اما نشریه کالچومرکاتو مدعی شد زین الدین زیدان و مدیران رئال مادرید به این نتیجه رسیده اند شرایط دنی سبایوس در لندن چندان مساعد نیست و به همین دلیل خواهان اتمام قرارداد قرضی او در همین ماه ژانویه شده اند. دنی سبایوس در این فصل تنها در هشت بازی در ترکیب ثابت آرسنال قرار گرفته و تنها موفق به ارسال یک پاس گل هم شده است.

 

ممکن است دنی سبایوس در نیم فصل دوم در ترکیب رئال مادرید به میدان برود و البته احتمال انتقال قرضی مجدد او نیز وجود دارد. میلان همانند سالهای اخیر و از همین حالا برای جذب دنی سبایوس اقدام کرده و ممکن است این هافبک جوان در ادامه فصل در سری آ بازی کند. روسونری در ماه های اخیر عملکرد درخشانی داشته و احتمال پیشرفت دنی سبایوس در ترکیب تیمی مانند میلان بیشتر از آرسنال وجود دارد.