مجله ورزشی فوتوب: زیدان تیمی که روز پنجشنبه در ورزشگاه روزالدا مقابل اتلتیک بیلبائو با نتیجه 2-1 شکست خورد و فینال سوپرجام اسپانیا را از دست داد گفت: “برای تیم ما در نیمه اول بسیار دشوار بود و ما نتوانستیم بازی را ادامه دهیم.” بیلبائو موفق شد دو گل به ثمر برساند. آنها دو موقعیت گلزنی و دو گل به ثمر رسانده اند. اگر دو گل از حریف عقب هستید ، همیشه بازگشت به بازی دشوار است. سپس در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و چند موقعیت گل داشتیم ، فقط یک بار توانستیم گل بزنیم و می توانیم گل دوم را نیز به ثمر برسانیم.

وی افزود: “من فکر نمی کنم خارج شدن از سوپرجام اسپانیا یک شکست باشد. وقتی شکست می خورید ، روی زمین تلاش نمی کنید و آنچه می توانید انجام می دهید. این زندگی است و شما همیشه نمی توانید پیروز شوید. آنچه که ما همیشه برای آن تلاش می کنیم پیروزی است ، اما ما همیشه نمی توانیم پیروز شویم. یک امتیاز مساوی و یک شکست (در چهار بازی گذشته) وجود دارد ، بنابراین ما باید سعی کنیم پویایی تیم را در اسرع وقت تغییر دهیم.

وی در مورد هافبک بلژیکی گفت: “ما باید صبر داشته باشیم.” تیم تمام تلاش خود را می کند و ما مجبور نیستیم دیوانه بنویسیم. فکر نمی کنم طرفداران از آزار و اذیت خسته شده باشند. ما باید در مورد گاد صبور باشیم. خودش می خواهد از این شرایط خارج شود. در این بازی نه تنها آذر بلکه تیم بازی را بد شروع کرد ، اما در نیمه دوم Eden بازی خوبی را به نمایش گذاشت.