به گزارش “ورزش سه”، به نقل از مارکا، رئال مادرید مثل دیگر باشگاه های بزرگ به دلیل فشردگی بازی ها و درگیری در لالیگا و لیگ قهرمانان، از مصدومیت بازیکنانش در امان نمانده است. تعداد کمی از بازیکنان رئال هستند که تاکنون دچار مصدومیت نشده اند. آخرین نفر رودریگو بود که برابر گرانادا به شدت مصدوم شد و تا سه ماه قادر به بازگشت نیست.

 

 

 

 

رئال مادرید امشب در زمین الچه بازی دارد و ماه ژانویه به دلیل در پیش بودن سوپرکاپ اسپانیا که در واقع پای یک جام در میان است، یک ماه بسیار مهم محسوب می شود.

رئال 25 دی در ورزشگاه لا روسالدای مالاگا و در بازی نیمه نهایی به مصاف بیلبائو خواهد رفت و زین الدین زیدان از حالا دعا می کند که تا پیش از این تاریخ بازیکن یا بازیکنانی دیگر را به دلیل مصدومیت از دست ندهد چون به فاصله دو هفته تا بازی برابر بیلبائو، تقریبا هر مصدومیت نه چندان جدی نیز منجر به از دست رفتن سوپرکاپ برای بازیکن خواهد شد.

اخیرا ادن هازارد و لوکا مودریچ پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت به شرایط بازی رسیده اند و در فهرست بازی با الچه هم قرار دارند.

 

 

 

 

سال گذشته رئال بدون ادن هازارد، کریم بنزما، گرت بیل و مارکو آسنسیوی مصدوم توانست عنوان قهرمانی سوپرکاپ را در عربستان سعودی به دست بیاورد. رئال در فینال اتلتیکو را شکست داد.

رئال تا روز بازی با بیلبائو باید برابر الچه، سلتا و اوساسونا به میدان برود.