به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید پس از تساوی در زمین الچه امشب محکوم به پیروزی برابر سلتاویگو بود. سلتا از شش بازی قبلی خود 5 برد و یک تساوی کسب کرده بود ولی رئال موفق شد این روند خوب سلتا را خراب کرده و با دو گل لوکاس و مارکو آسنسیو به پیروزی برسد.

کنترل توپ و میدان در اختیار سلتا بود ولی رئال بود که شانس های گلزنی خطرناک تری ایجاد کرد و به شایستگی برنده شد. این برد در شر ایطی حاصل شد که سرخیو راموس به دلیل بیماری غایب بود و ناچو جانشین او عالی کار کرد.

 

 

 

 

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی در مورد بازی خوب ناچو گفت:« ناچو همه عمرش یک فوتبالیست حرفه ای و در خدمت تیم بوده و هر زمان در میدان حضور داشته، تاثیرگذار کار کرده است. اصلا از نمایش خوب او شگفت زده نیستم. برای او و تیم خوشحالم چون این سه امتیاز ارزش خیلی بالایی دارد.»

 

تعویض کارواخال:« او کمی مشکل داشت ولی فکر نمی کنم مصدومیتش خیلی جدی باشد. فقط نمی خواستم روی او ریسک کنم و وقتی از من خواست تعویضش کردم.»

 

گلزنی و پاس گل آسنسیو:« برای آسنسیو خوشحالم. یک موقعیت خوب نصیبش شد و به خوبی هم استفاده کرد. او الان در فرم خیلی بهتری قرار دارد و بهتر هم می شود.»

 

 

 

 

هازارد تعویضی:« گفته بودم که روی هازارد ریسک نمی کنم و به تدریج وارد ترکیب اصلی خواهد شد.»

 

درخشش لوکاس واسکز:« او هفته هاست خوب کار می کند و همیشه بازیکنی قابل اعتماد است. اگر در ترکیب ثابت است، به این خاطر نیست که مورد علاقه من قرار دارد. لوکاس شایسته فیکس بازی کردن است و این را بارها ثابت کرده است. امشب او و دیگر بازیکنان نمایش کاملی داشتند و برای شان خوشحالم.»

 

نیاز بنزما به استراحت:« فکر نمی کنم چون شرایطش خوب است. امشب تعویض شد تا بازیکنی دیگر میدان ببیند. همه را در شرایط خوبی می بینم و باید به همین روند ادامه داد.»

 

 

 

 

حس پس از بازی:« حتی پس از تساوی برابر الچه هم حس بدی نداشتم و از عملکرد بازیکنانم راضی بودم. بازی با الچه باید گل دوم را می زدیم اما اینطور نشد تا گل تساوی را به ما زدند. امشب اما توانستیم فاصله را بیشتر کنیم. باید بازی را کنترل کرد چون همیشه حریف موقعیت برای ضربه زدن پیدا خواهد کرد. از 9 بازی قبلی شش برد و سه تساوی کسب کرده ایم و نمی توانم ناراضی باشم.»

 

رقابت قهرمانی با اتلتیکو:« اینطور نیست. راهی دراز تا پایان لیگ باقیمانده و چیزی قابل پیش بینی نیست. باید تا جایی که در توان مان است اوضاع را به سود خودمان کنترل کنیم.»